Головна » Нагороджені учасники міської спартакіади серед підприємств та організацій (фото)

Нагороджені учасники міської спартакіади серед підприємств та організацій (фото)

21 січня 2019 в 9:42 Переглядів: 391

У передсвяткові новорічні дні відбулась іще одна урочиста подія, яка стала підсумком багатомісячної запеклої боротьби – були нагородженні переможці Новодністровської міської спартакіади серед працівників установ, організацій та підприємств. Місцем проведення церемонії вручення призів стала зала БНТД «Молодіжний». Керівники колективів, які взяли участь у наймасштабніших міських змаганнях, отримали жадані нагороди з рук міського голови Анатолія Болдашева під час галаконцерту «Пісенного струму».
Головним організатором Новодністровської міської спартакіади виступив відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради. Співорганізатори – комунальна установа «Новодністровська ДЮСШ» та Новодністровський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Позмагатися з іншими за звання найспортивнішого колективу міста зголосилося п’ять команд: Новодністровської міської ради, філії «Дністровська ГЕС», ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС», філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» та збірна «Ветерани».
Протягом чотирьох місяців регулярно, з перервою у пару тижнів, відбувалися етапи міської спартакіади, яка включала змагання з 12-ти видів спорту: легкої атлетики, шахів, стрільби з пневматичної гвинтівки, дартсу, перетягуванні линви, гирьового спорту, армреслінгу, настільного тенісу, шашок, петанку, баскетболу та волейболу.
Урочисте відкриття Новодністровської міської спартакіади відбулось 24 серпня, у день Незалежності України. І вже цього дня були побиті перші рекорди міста, які були внесені до Книги спортивних рекордів Новодністровська під час боротьби у змаганнях з легкої атлетики. Вони включали такі дисципліни: серед жінок (біг на 60 м, стрибок з місця, метання м’яча), серед чоловіків (біг на 60 м, стрибок з місця, метання гранати) та командна естафета (400 м + 300 м + 200 м +100 м). Цього ж дня визначилися переможці у змаганнях із шахів.
8 вересня, до Дня фізичної культури та спорту, відбувся ІІ етап міської спартакіади. Присутні змагалися у п’яти видах спорту: стрільбі з пневматичної гвинтівки, дартсі, перетягуванні линви, гирьовому спорті та армреслінгу. 30 вересня, під час проведення ІІІ етапу спартакіади, команди організацій та підприємств міста змагалися у двох видах спорту: настільному тенісі та шашках. 13 жовтня, під час проведення Днів Словаччини у Новодністровську, відбулись змагання з петанку. І вже у листопаді відбулися останні змагання спартакіади: 17 листопада з баскетболу, 24 листопада з волейболу.
Відповідно до умов проведення спартакіади, краще загальнокомандне місце визначалося серед 8-ми найкращих результатів команди. Враховуючи усі показники, місця спартакіади розподілилися так:

І місце – філія «Дністровська ГЕС»,
ІІ – філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС»,
ІII – Новодністровська міська рада,
IV – ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС»,
V - «Ветерани».


Наводимо загальні результати спартакіади з усіх видів спорту:

Назва команди

Легка атлет.

Шахи

Стрільба

Дартс

Линва

Гиря

Армреслінг

1

Дністровська ГЕС

ІІІ

ІІІ

IV

І

ІІ

ІІ

І

2

Дністровська ГАЕС

І

IV

ІІІ

IV

І

І

ІІ

3

Новдністров-ська міська рада

ІІ

ІІ

І

ІІ

IV

ІІІ

ІІІ

4

Нижньо
дністровська ГЕС

IV

V

ІІ

ІІІ

ІІІ

IV

IV

5

ВЕТЕРАНИ

IV

І

V

V

IV

V

IV

Назва команди 

 Наст.теніс 

 Шашки  

 Петанк  

 Баскетбол  

 Волейбол  

Загальне місце

1

Дністровська ГЕС

ІІ

І

І

І

І

І

2

Дністровська ГАЕС

ІІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІ

3

Новдністров-ська міська рада

V

IV

ІІІ

ІІ

IV

ІІІ

4

Нижньо
дністровська ГЕС

IV

V

IV

IV

ІІІ

IV

5

ВЕТЕРАНИ

І

ІІІ

IV

V

V

V

 


Під час церемонії нагородження усі команди-учасниці отримали грамоти Новодністровської міської ради та пам’ятні фотоколажі із фотографіями змагань. Головні призери також одержали у своє володіння ще й спортивні трофеї – прекрасні кубки із гравіруванням.
І хоч переможці вже нагороджені, на цьому відділ молоді та спорту не зупиняється. У планах організаторів – зробити спартакіаду щорічною та залучати все більше і більше нових трудових колективів. Приєднуйтеся і ви!
Вітаємо переможців із достойною перемогою!

Матеріал підготувала Ірина Шундрій
Фото Ліни Лисенко