Головна » Ломачинецькі активісти організовують поїздку на Схід, до Дня Захисника Вітчизни

Ломачинецькі активісти організовують поїздку на Схід, до Дня Захисника Вітчизни

26 вересня 2018 в 15:43 Переглядів: 500

Про добрі справи, якими об’єднала чи не всю громаду села Ломачинці та охочих добродійників із навколишніх населених пунктів тамтешня школа, зокрема невтомний ініціатор волонтерського руху, заступник директора Валерій Пантелеймонович Самусь, знають в окрузі. Особливо завдяки його справжньому патріотизмі й любові до рідної землі, невсипучій енергії та активності та особистій участі як у всіляких благодійних акціях та постійному інформуванні про них на власній сторінці у «Фейсбук», так і в численних поїздках до побратимів та земляків на схід.

Цього разу із відеозвернення директора Ломачинецької школи Вікторії Віталіївни Концаренкота учнівський і педагогічний колективи, яке зініціював, підготував та поділився у соцмережі В. П. Самусь, усі ми дізналися про те, що Ломачинецька школа організовує поїздку у зону бойових дій, аби привітати воїнів саме 14 жовтня із Днем захисника України. Тож, записавши відповідне відеозвернення, організатори запрошують небайдужих українців долучатися до акції, завдяки якій виготовлені та зібрані з материнською і батьківською любов’ю гостинці допоможуть відчути захисникам родинне тепло і турботу – а це дуже важливо для них, бо тільки вони, як ніхто, знають, відчувають, розуміють і цінують усе, що обіймає запахом рідного краю! Хто бажає також допомогти для поїздки фінансово – організатори будуть щиро вдячні.

Крім того, учасники збору допомоги потребують білого матеріалу для плетення маскувальних сіток, тож просять усіх небайдужих підтримати: потрібна стара м’яка постільна білизна (простирадла, підковдри) з несинтетичних матеріалів усіх відтінків білого кольору. Матеріал можна передавати ломачинчанами або приносити в школу.

Пам'ятаймо: наші сітки рятують не тільки військову техніку, а й, головне, життя наших захисників! Маскувальні сітки мають виготовити до 12 жовтня!

Виїзд заплановано на 12.10.2018 р. Довідки за тел.: 098-399-32-41 (Валерій Пантелеймонович).

Земляки, якщо ми не маємо змоги бути там, допомагаймо тут! Поцінуйте, завдяки кому і чому ми живемо, святкуємо, радіємо сонцю і виховуємо дітей, мирно спимо і прокидаємось у мирному регіоні! Разом ми – сила!