Головна » Новодністровське мистецьке тріо у "Німчичі"

Новодністровське мистецьке тріо у "Німчичі"

9 січня 2019 в 9:13 Переглядів: 336

Останній день минулого уже 2018 року запам’ятався потрійною чудовою приємністю для творчого жіноцтва нашого міста: у фінальному числі літературно-мистецького та науково-освітнього видання «Німчич» (м. Вижниця) своїм щирим поетичним доторком до читача у рубриці «Дебют» прийшли відомі уже в нашому місті та краї авторки. Із добірками віршів відверто сповідалися Інна Руснак – «Літо котиться вишнею…» та Галина Мельник – «Цю красу називаємо раєм…». А в розділі «Долі людські» постійна дописувачка журналу Інна Гончар у нарисі «Повіривши у свої барви, довірилась сонцю» повідала землякам про молоду художницю Лєру Наумову, котра стрімко здобуває популярність серед прихильників своїми неординарними художніми творіннями.

У щедрій палітрі добірного товариства творців українського слова можна відчути поетичний голос душі і головного редактора часопису, голови клубу творчої інтелігенції «Німчич» Віктора Максимчука (до речі, земляка, що народився на Сокирянщині) і відомого у нашому краї романківчанина, поета, прозаїка, краєзнавця, фольклориста, етнографа, почесного жителя рідного села Василя Гандзія.

Щиро дякуємо Віктору Петровичу за увагу до творчості новодністровських авторів та популяризацію їхнього слова на теренах Вижниччини, Буковини та Гуцульщини! Чекатимемо на нові мистецькі зустрічі!

Редакція газети