Головна » «Юна еліта» – гордість та майбутнє держави (фоторепортаж)

«Юна еліта» – гордість та майбутнє держави (фоторепортаж)

13 червня 2018 в 11:50 Переглядів: 279

1 червня у актовій залі Новодністровської гімназії відбулось свято «Юна еліта Новодністровська-2018», покликане вшанувати переможців обласних, державних та міжнародних олімпіад і конкурсів, а також відзначити педагогів, що неспокоєм душі, горінням серця запалили бажання знань і таланту у своїх учнів.

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. Лише та держава, яка інвестує в інтелект своєї нації, має майбутнє! І саме тому так важливо відзначати талановитих та обдарованих дітей, зокрема і на міському рівні. Цього дня Новодністровськ гідно вітав переможців та призерів міжнародних, державних та обласних учнівських предметних олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Буковинської Малої академії наук, оглядів-конкурсів, мистецьких фестивалів-конкурсів, спортивних змагань, які достойно прославляли наше місто на теренах Буковини та України у 2017/2018 навчальному році.

Розділити гордість за молоду еліту міста на свято завітали представники влади: міський голова Анатолій Болдашев, депутати та члени виконавчого комітету Новодністровської міської ради, педпрацівники, а також батьки і громадськість міста.

Традиційно на початку заходу прозвучав гімн свята – «Землі майбутня еліта» на слова Галини Мельник, музику Михайла Рожка у виконанні Євгена та Ярослава Гарчу, Дар’ї Безпалько і Тетяни Копенко. Перед тим, як розпочалась церемонія нагородження, усіх присутніх привітала начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок. Ведучими «Юної еліти» стали учні гімназії Маргарита Байрамова та Мар’ян Глушко.

Також протягом заходу глядачі насолоджувались талантами новодністровських вокалістів: дуету «Камертон» (керівник Наталія Власюк), Ірини Понєтайкіної, Юліана Бежнаря, молодшої групи вокального ансамблю «Промінь» Новодністровського будинку дитячої творчості (керівник Ольга Чайка), Олександри та Анастасії Чабан, Наталії Власюк. Особливо яскравим став музичний подарунок усім жінкам від Ігоря Чабана.

У номінації «Інтелектуальна надія» було відзначено 8 школярів – це учні, які вибороли на обласному етапі 6 призових місць у всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін та 2 призових місця у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук та членів наукових товариств і об’єднань. Нагороджувала переможців Галина Грохольська, завідувач міським методичним кабінетом відділу гуманітарної політики.

Нагороди отримали.

Олександр Мельничук – учень 10 класу Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою за І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель – Роксолана Іванівна Студена.

Дар’я Кожедуб – учениця 10 класу Новодністровської гімназії за ІІ  місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства, вчитель – Світлана Миколаївна Лазаренко та за перемогу в обласному конкурсі «Про що розповів осінній листок», керівник – Світлана Миколаївна Гнатюк.

Артур Жарюк – учень 9-Б класу Новодністровської гімназії за ІІІ  місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформатики, вчитель – Зоя Іванівна Муляр.

Володимир Яблочніков – учень 10 класу Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою за ІІІ  місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель – Аліна Володимирівна Ожеван.

Наталія Гулич – учениця 10 класу Новодністровської ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання, вчитель – Наталія Дмитрівна Біла.

Крістіан Боросяну – учень 8-А класу Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Мовознавство», керівник – Олена Костянтинівна Довбенко.

Анастасія Півень – учениця 8-Б класу Новодністровської ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Зарубіжна література», керівник – Наталія Юріївна Фокша; вихованка гуртка «Сувенірний» Новодністровського Будинку дитячої творчості – за ІІ місце в обласному конкурсі української декоративної творчості у номінації «Лялька-мотанка», керівник – Світлана Григорівна Здібняк.

У номінації «Обдарованість і творчість» було нагороджено 11 учнів початкової школи, які продемонстрували високі досягнення у конкурсі-захисті науково-пошукових робіт та олімпіад. Нагороджувала переможців новодністровська поетеса, автор гімну «Юної еліти» Галина Мельник.

Нагороди отримали.

Дмитро Молошаг, учень 3-В класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт у секції «Історичне краєзнавство» – керівник Валентина Михайлівна Гилинич.

Володимир Пернай, учень 3-Б класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт у секції «Географічне краєзнавство» – керівник Людмила Володимирівна Владенко.

Володимир Турчин, учень 3-Г класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт у секції «Природознавство» – керівник Ірина Валентинівна Куриленко.

Святослав Захарчук, учень 3-Г класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт у секції «Фізична культура та спорт» – керівник Ірина Валентинівна Куриленко.

Лев Лєвшуков, учень 3-Г класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт у секції «Світ тварин» – керівник Ірина Валентинівна Куриленко.

Анна Шелудько – учениця 4-Г класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт у секції «Зоологія», керівник Любов Василівна Лапчук.

Каріна Мартиненко – учениця 4-Д  класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце в олімпіаді з математики, вчитель – Мар’яна Леонідівна Сапожнік.

Матвій Сухомлин – учень 4-Б класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце у олімпіаді з математики, вчитель – Галина Анатоліївна Шурубура.

Анастасія Костюк – учениця 3-Б класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце в олімпіаді з математики, вчитель – Людмила Володимирівна Владенко.

Артем Ромадановський – учень 4-Б класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце в олімпіаді з української мови, вчитель – Галина Анатоліївна Шурубура.

Ірина Дурицька учениця 3-Б класу Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня за І місце у олімпіаді з української мови, вчитель – Людмила Володимирівна Владенко.

У номінації «Знавці рідного слова» були відзначені 7 призерів всеукраїнських літературних конкурсів. Нагороджувала переможців Людмила Приступа, депутат Новодністровської міської ради, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новодністровського центру зайнятості.

Нагороди отримали.

Ніка Нестерук– учениця 8-Б класу Новодністровської гімназії за ІІ місце в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка та за ІІІ місце в обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, вчитель – Руслана Вікторівна Серевко.

Олександра Римар – учениця 9-А класу Новодністровської ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів за ІІІ місце в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, вчитель – Майя Миколаївна Дриган.

Стефанія Андрощук – учениця 4-Г класу Новодністровської ЗОШ І ступеня за ІІІ місце в обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, вчитель – Любов Василівна Лапчук.

Лара Біляніна – учениця 5-Б класу Новодністровської гімназії за ІІІ місце в обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, вчитель – Ольга Василівна Процюк та за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Знавці Біблії», керівник – Наталія Іванівна Довбенко.

Анастасія Дундук – учениця 6-А класу Новодністровської гімназії за ІІІ місце в обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, вчитель – Ольга Василівна Процюк.

Оксана Білоконь – учениця 8-Б класу Новодністровської гімназії за І місце в обласному поетичному конкурсі декламаторів прози і поезії Юрія Федьковича, вчитель – Руслана Вікторівна Серевко.

Юліан Беженар – учень 5-А класу Новодністровської гімназії за ІІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі читців-гумористів «Буковинські пересмішники», керівник Альона Вікторівна Беженар; за І місце у VIII Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів у двох номінаціях «Діамантовий Промінь» та «Театральний жанр».

 

Дуже різноманітною стала номінація «Юні майстри проектної діяльності, економісти, екологи, знавці Біблії, зірки спорту», яку нагороджували Тамара Іванова – методист міського методичного кабінету відділу гуманітарної політики і Тарас Серевко – директор Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів.

Нагороди отримали.

Команда Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів «Гарячі серця» – за перемогу на рівні України у фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну!», керівник команди – Вікторія Ярославівна Притуляк.

Екологічна агітбригада «Спалах» – Новодністровської гімназії за ІІІ місце в обласному конкурсі екологічних агітбригад, керівник – Наталя Іванівна Довбенко.

Команда Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою за І місце в обласній спартакіаді школярів з футболу, керівник – Ігор Миколайович Біжан.

Команда Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів «Дністровські гайдамаки» – за перемоги в окремих номінаціях військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура», а саме: «Конкурс звітів про Добре діло – III місце»; «Стрільба з пневматичної зброї» – III місце; «Творчо-мистецький звіт „Ватра“» – II місце; метання гранати – I місце, керівники – Наталія Миколаївна Квятковська та Юлія Юріївна Борейко.

Денис Савчук – учень 9-Б класу Новодністровської гімназії за ІІІ місце в обласному конкурсі «Буковинські старти юних економістів», керівник – Валентина Петрівна Білава.

Богдана Бацура – учениця 5-Б класу Новодністровської гімназії за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Знавці Біблії», керівник – Наталія Іванівна Довбенко.

Найбагатшою на переможців стала номінація «Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво», у якій було відзначено аж 18 школярів. Вручив нагороди дітям депутат Новодністровської міської ради, приватний підприємець Олег Мандебура.

Нагороди отримали.

Ілля Бацура – вихованець гуртка «Моделювання» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІ місце в обласному конкурсі юних дизайнерів, керівник – Галина Іванівна Войчук.

Анастасія Данилюк – вихованка гуртка «Крій та шиття» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІІ місце в обласному конкурсі юних дизайнерів, керівник – Галина Іванівна Войчук.

Ольга Гончарук – вихованка гуртка «Бісероплетіння» Новодністровського Будинку дитячої творчості за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Бісероплетіння», керівник – Олена Володимирівна Трофанюк.

Вікторія Кремняк – вихованка гуртка «Бісероплетіння» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Бісероплетіння» та за ІІІ місце у обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво», керівник – Олена Володимирівна Трофанюк.

Ангеліна Кримняк – вихованка гуртка «Художня обробка соломки» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Вироби з природного матеріалу», керівник – Наталя Петрівна Пашкова.

Сергій Титовський – вихованець гуртка «Моделювання» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Експонати з елементами електротехніки», керівник – Галина Іванівна Войчук.

Олексій Шевчук – вихованець гуртка «Сувенірний» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Фантастичні сюжети та образи», керівник – Світлана Григорівна Здібняк. 

Міхова Віроніка – вихованка гуртка «Художня обробка соломки» Новодністровського Будинку дитячої творчості за І місце у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Новорічний вінок», керівник – Наталя  Петрівна Пашкова.

Вікторія Кондратьєва – вихованка гуртка «В’язання» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Новорічний вінок», керівник – Галина Іванівна Войчук.

Олена Расенко – вихованка гуртка «Бісероплетіння» Новодністровського Будинку дитячої творчості за І місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Новорічна картина чи колаж», керівник – Олена Володимирівна Трофанюк.

Альона Черьомухіна – вихованка гуртка «Флористика» Новодністровського Будинку дитячої творчості за І місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Новорічна картина чи колаж», керівник – Людмила Василівна Ковальчук.

Анна Власюк – вихованка гуртків «Художня обробка соломки» та «Сувенірний» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Новорічна картина чи колаж», керівник – Наталя Петрівна Пашкова та за ІІ місце в обласному конкурсі української декоративної творчості у номінації «Лялька-мотанка», керівник – Світлана Григорівна Здібняк. 

Марина Московчук – вихованка образотворчої студії Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Новорічна картина чи колаж», керівник – Олена Володимирівна Трофанюк.

Єськов Максим – вихованець гуртка «Моделювання» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Новорічна картина чи колаж», керівник – Галина Іванівна Войчук.

Марія Беркутова – вихованка гуртка «Сувенірний» Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Новорічна картина чи колаж», керівник – Світлана Григорівна Здібняк. 

Анастасія Костюк – вихованка образотворчої студії та гуртка «Бісероплетіння» Новодністровського Будинку дитячої творчості за І місце в обласній виставці – конкурсі «Галерея мистецтв», за І місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», керівник – Олена Володимирівна Трофанюк.

Анна Волощук – вихованка образотворчої студії Новодністровського Будинку дитячої творчості за ІІІ місце в обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво», та за І місце в обласному етапі ІІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», керівник – Олена Володимирівна Трофанюк.

Попов Максим – вихованець гуртка «Художня обробка соломки» Новодністровського Будинку дитячої творчості за І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», керівник – Наталя Петрівна Пашкова.

У номінації «Ерудит року-2018», були нагороджені кращі учні Новодністровська, які здобули 4 перемоги на Всеукраїнському та обласному рівнях. Що цікаво, ними стали ті ж дві дитини , що і у 2017 році. Для вручення сертифікатів та подарунків переможцям на сцену вийшов міський голова Анатолій Болдашев.

Нагороди отримали.

Адріан Калим – учень 10 класу Новодністровської гімназії за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії, учитель – Наталія Миколаївна Лісневська-Пастушок, за ІІ місце в обласному конкурсі «Буковинські старти юних економістів», учитель – Валентина Петрівна Білава; двічі володар гран-прі обласного та Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії», керівник – Альона Олександрівна Калим, вихователь дошкільного навчального закладу «Ромашка».

Варвара Боднар – учениця 6-Б класу Новодністровської гімназії, вихованка гуртків «Сувенірний» та «Художня обробка соломки» Новодністровського будинку дитячої творчості за І місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», у номінації «Стилізована ялинка», за ІІІ місце у обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво», керівник – Світлана Григорівна Здібняк, за І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», керівник – Наталя Петрівна Пашкова, за другий Національний етап ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців» у номінації «Можу вас розважити», керівник – Світлана Миколаївна Гнатюк.

Славиться Новодністровськ юними талантами і це – завдяки тому, що працюють тут висококваліфіковані, ерудовані педагоги – люди, які є інтелектом нації. Педагоги, які готують молоде покоління до самостійного життя, вчать мудрості, доброти, любові, ведуть своїх учнів до нових перемог та звершень і залишаються для дітей вічним взірцем.

            У номінації «Професіоналізм і майстерність» було відзначено 28 найкращих педагогічних працівників цього навчального року. Вручали нагороди педагогам міський голова А. Болдашев та начальник відділу гуманітарної політики Л. Пастушок.

          Нагороди отримали.

Світлана Миколаївна Лазаренко – вчитель історії Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Наталія Миколаївна Лісневська-Пастушок – учитель історії Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Наталія Дмитрівна Біла – вчитель трудового навчання, Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Роксолана Іванівна Студена, вчитель інформатики Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, вчитель вищої категорії.

Зоя Іванівна Муляр – учитель інформатики Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, учитель-методист.

Аліна Валеріївна Ожеван – учитель інформатики Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, спеціаліст.

Олена Костянтинівна Довбенко – вчитель української мови та літератури Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, спеціаліст ІІ категорії.

Наталія Юріївна Фокша – вчитель зарубіжної літератури Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Руслана Вікторівна Серевко – вчитель української мови та літератури Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Ольга Василівна Процюк – вчитель української мови та літератури Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель.  

Майя Миколаївна Дриган – учитель української мови та літератури Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Любов Василівна Лапчук – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, вчитель вищої категорії.

Валентина Петрівна Білава – вчитель економіки Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Наталія Іванівна Довбенко – заступник директора з навчально-виховної роботи та вчитель українознавства і християнської етики  Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Ігор Миколайович Біжан – учитель фізичної культури Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, вчитель вищої категорії, старший учитель.  

Альона Вікторівна Беженар – вихователь групи продовженого дня Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня.

Світлана Миколаївна Гнатюк – педагог-організатор та вчитель образотворчого мистецтва Новодністровської  гімназії, спеціаліст.

Альона Олександрівна Калим – вихователь дошкільного навчального закладу «Ромашка».

Олена Володимирівна Трофанюк – керівник гуртків «Бісероплетіння», «Вишивка» та «Образотворча студія» Новодністровського Будинку дитячої творчості.

Світлана Григорівна Здібняк, керівник гуртка «Сувенірний» Новодністровського будинку дитячої творчості.

Наталя Петрівна Пашкова – керівник гуртка «Художня обробка соломки» Новодністровського будинку дитячої творчості.

Людмила Володимирівна Ковальчук – керівник гуртка «Флористика» Новодністровського будинку дитячої творчості.

Галина Іванівна Войчук – керівник гуртків «Крій та шиття», «В’язання» Новодністровського будинку дитячої творчості.

Валентина Михайлівна Гилинич – учитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Людмила Володимирівна Владенко – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, вчитель вищої категорії.

Ірина Валентинівна Куриленко – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, спеціаліст ІІ категорії.

Мар’яна Леонідівна Сапожнік – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, спеціаліст І категорії.

Галина Анатоліївна Шурубура – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, спеціаліст, старший учитель.

На завершення прозвучали слова подяки організаторам свята, які підтримують ініціативи, пов’язані з розвитком творчого потенціалу нашої еліти: Новодністровській міській раді, депутатам VІІ скликання Новодністровської міської ради, начальнику відділу гуманітарної політики Л. Пастушок, режисеру свята Г. Грохольській – завідувачу міським методичним кабінетом ВГП, автору та композитору гімну нашого свята Галині Мельник та Михайлу Рожку, художнім керівникам освітніх навчальних закладів та звукооператору Ігорю Чабану. Та найважливіша подяка – батькам, адже юні таланти не досягли б своїх результатів без їхньої підтримки, терпіння та розуміння.

Фоторепортаж Ірини Шундрій