Головна » Юні гості на ГАЕС (фото)

Юні гості на ГАЕС (фото)

25 травня 2018 в 9:00 Переглядів: 318

Унікальність, особливість і неповторність Дністровської ГАЕС варта уваги і дорослих, і малих.

Сонячної обідньої пори 24 травня на Дністровській ГАЕС побували наймолодші за тривалий період відвідин гості – 14 учнів другого класу ЗОШ І–ІІІ ст. села Грубна Сокирянського району, екскурсію для яких організував відділ освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА відповідно до методичних рекомендацій щодо організації навчально-виховного процесу під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики з метою ознайомлення з архітектурними та історичними пам’ятками рідного краю.

Цих допитливих хлоп’яток і дівчаток, їхнього класовода та батьків зустріли фахівець зі зв’язків з громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Інна Гончар, гостинну екскурсійну естафету від якої прийняв заступник директора із загальних питань Василь Дейнеко, котрий привітав малечу на украй важливому енергетичному об’єкті та побажав їм гарних вражень, а в подальшому – сумлінного навчання, щоб, можливо, у майбутньому стати професіоналами-гідроенергетиками.

Продовжив неабияк зацікавлювати дітвору та дорослих начальник оперативно-диспетчерської служби Василь Нагорняк, уміло зосереджуючи увагу маленьких школярів на історії та особливостях роботи Дністровської ГАЕС біля інформаційного стенду, макету розміщення Дністровських ГЕС-1 і ГАЕС та, що найцікавіше, на головному щиті управління.

Ну і фінальним захоплюючим акордом екскурсії, звичайно ж, стали діючі перед інженерно-побутовим корпусом фонтани, де юні гості з учителем і батьками, уперше збагнувши велич цієї гідроспоруди, залюбки влаштували фотосесію на згадку. На прощання другокласники дружно дякували усім за розповідь і можливість доторкнутися до історії спорудження найбільшої в Європі гідроелектростанції, емоційно ділячись враженнями один із одним.

Укотре Дністровська гідроелектростанція продемонструвала, що її унікальність, особливість і неповторність варта уваги і дорослих, і малих.

Інна Гончар, фахівець зі зв’язків з громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС»