Головна » У самостійне життя вирушили випускники Новодністровської школи ІІ–ІІІ ступенів (фоторепортаж)

У самостійне життя вирушили випускники Новодністровської школи ІІ–ІІІ ступенів (фоторепортаж)

2 липня 2018 в 11:53 Переглядів: 1678

26 червня відбулася церемонія вручення атестатів випускникам загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів 2018 року. 27 своїх учнів провели у доросле життя класний керівник Валентина Григорівна Боднарюк, директор школи Тарас Андрійович Серевко та увесь педагогічний колектив.

У цей важливий вечір небо неначе посміхнулося випускникам, адже перед самим початком заходу темні хмари розійшлися і вийшло сонечко, а випадкові краплинки лише нагадали про старе повір’я: дощ у дорогу – на щастя.

Силами адміністрації закладу та за активної підтримки батьків було організоване видовищне та зворушливе свято. Під музику та оплески вчорашні школярі отримували з рук директора рідного навчального закладу документи про закінчення середньої школи, а також грамоти за особливі досягнення з окремих предметів.

Після офіційної частини розпочалася велика концертна програма. Щирими словами проводили у доросле життя своїх дітей і вихованців батьки та вчителі, молодші школярі, символічно вкладаючи свої побажання пелюстками у семицвітну квітку. Особливо зворушливо звучала довгоочікувана пісня-подарунок від мам випускників, після якої діти танцювали прощальний шкільний вальс. Кульмінацією заходу став спільний із батьками запальний танцювальний флеш-моб, а також символічне випускання у небо кульок-бажань.

Позаду – школа і дитинство, попереду – самостійне життя! У добру путь, дорогі, випускники! Нехай вас супроводжує удача!

Ірина Шундрій

Фото: Ігор Лалак