Головна » Віват ювіляру!

Віват ювіляру!

24 травня 2018 в 6:30 Переглядів: 407

23 травня колектив Дністровської ГАЕС радо віншував із поважними 70-літтям провідного фахівця групи взаємодії з органами влади та громадами Миколу Федоровича Ковальчука!
Де б не доводилось йому працювати, Миколу Федоровича, людину активної вдачі і кваліфікованого фахівця, завжди помітно виокремлювали його людські та професійні чесноти: старанність, сумлінність, грамотність, відданість своїй справі. Його почуття відповідальності за доручену справу завжди служить добрим прикладом для інших. На цьому у своїх вітальних словах та від імені директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василя Суботи сердечно наголошували головний інженер Анатолій Жук, голова профкому Людмила Маниляк та всі колеги, котрі щирим дружнім колом адресували ювіляру побажання міцного здоров’я, усіляких гараздів та Божої ласки на кожен крок.
За роботу на будівництві та пуску Дністровської ГЕС Указом Президії Верховної Ради СРСР від 1 серпня 1984 року Микола Федорович Ковальчук нагороджений медаллю «За трудову доблесть», у 2010 році відзначений нагрудним знаком «Почесний працівник ВАТ „Укргідроенерго“». А з нагоди щедротного 70-ліття та за плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у будівництво Дністровської ГАЕС у день славного ювілею імениннику було вручено грамоту філії та повідомлено про такі ж відзнаки на рівні компанії «Укргідроенерго» та Сокирянського району.
Многая і благая літа, шановний ювіляре!
Інна ГОНЧАР, фахівець зі зв’язків з громадськістю Дністровської ГАЕС
Фото Володимира Жука