Головна » Відбулося громадське обговорення проїзду вантажного транспорту містом

Відбулося громадське обговорення проїзду вантажного транспорту містом

20 липня 2018 в 11:41 Переглядів: 1423

13 липня на майданчику біля гаражів у м-ні «Лісовий», неподалік від нещодавно встановленого  знаку «Рух вантажних автомобілів заборонено», відбулися збори. На порядку денному – громадське обговорення питання обмеження руху великовагового транспорту через м. Новодністровськ.
Присутніми були  близько сотні громадян – жителі будинків, розташованих поряд із дорогою, депутати Новодністровської міської ради, представники підприємства, що здійснює перевезення суглинку, й інші зацікавлені особи. Збори проводив заступник міського голови Микола Козак.
Від мешканців виступив  Євген Мардар. До речі, саме він розпочав блокування руху вантажівок у вівторок 10 липня, що стало початком масового протесту містян. Євген не змінив свою думку і категорично висловився проти проїзду вантажівок спальною частиною міста.
Житель с. Ломачинці Михайло Нажига переконував, що варто не лише заборонити в’їзд у місто великогабаритних машин, але й взагалі припинити видобуток надр із кар’єру.
Представник ТОВ «Будмонтажсервіс-1» Юрій Петрик пояснив, що за умови інтенсивного руху підприємство виконає замовлення за 2 місяці. Якщо мешканці міста погодяться на тимчасові незручності, товариство бере на себе забов’язання – встановити дитячі майданчики поряд із будинками, які прилягають до дороги, або ж покращити благоустрій в інший спосіб на суму 150-200 тис. грн.
Загалом майже всі присутні проголосували проти проїзду вантажівок і, відповідно, за підтримку розпорядження міського голови щодо встановлення заборонного знаку. Аби врахувати думку якомога більшої частини мешканців, було вирішено опитати  людей письмово.