Головна » Відбулась особиста першість КУ «Новодністровської ДЮСШ» з художньої гімнастики (фоторепортаж)

Відбулась особиста першість КУ «Новодністровської ДЮСШ» з художньої гімнастики (фоторепортаж)

5 червня 2018 в 18:00 Переглядів: 704

У суботу, 2 червня, у міському спортивному комплексі відбулась особиста першість Комунальної установи «Новодністровська ДЮСШ»  з художньої гімнастики, приурочена відзначенню Міжнародного дня захисту дітей. У змаганнях взяло участь понад 20 вихованок відділення гімнастики Новодністровської дитячо-юнацької спортивної школи.

Перед початком змагань присутніх привітав директор комунальної установи Віталій Маркітан, який побажав юним спортсменкам і надалі розвиватися в улюбленому виді спорту, а також досягати спортивних звершень.

Суддівство змагань здійснювали тренери відділення – Світлана Козловська та Наталія Лінник. Також у суддівській колегії була присутня почесна гостя – випускниця Новодністровської спортшколи,  кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики – Альона Дімітрова (Орищук).

Учасниці змагань,  дівчата від 6 до 15 років, були розподілені у п’ять вікових груп. У кожного з потоків була своя програма: виконання вправ без предметів, з м’ячем, булавами чи обручем. І зважаючи на те, що для більшості учасниць це були перші у їх житті змагання з художньої гімнастики, не обійшлося без помилок та сліз. Та загалом у спортивній залі панувала чудова позитивна атмосфера.

Протягом трьох годин першості усі присутні, переважно батьки учасниць, мали змогу спостерігати за виконанням складних елементів з програми, що викладається на тренуваннях з гімнастики. Це складний вид спорту, який потребує сконцентрованості, точності рухів та артистичності, що і продемонстрували юні спортсменки.

По завершенні були визначені переможці особистої першості, які отримали відповідні грамоти та медалі. Організатори висловлюють подяку приватному підприємцю Надії Тугаровій, яка допомогла у святковій декорації зали, а також усім, хто допоміг у організації заходу.

Фоторепортаж Ірини Шундрій