Головна » У Желєзного – все «желєзно» професійно! (фото)

У Желєзного – все «желєзно» професійно! (фото)

11 червня 2018 в 11:57 Переглядів: 471

Щирими і хвилюючими були ювілейні миті поздоровлень на Дністровській ГАЕС, адресованих з нагоди козацького в промовисто-мудрого 60-річчя гарному і високопрофесійному фахівцю своєї справи, електрогазозварнику 6 розряду механічного цеху Івану Івановичу Желєзному.

Сердечні слова привітань із цим поважним і особливим Днем народження линули від директора філії Василя Йосиповича Суботи, головного інженера Анатолія Павловича Жука та голови профкому Людмили Петрівни Маниляк, котрі наголошували на неабиякій відданості професії, котра особливо вирізняє іменинника. Начальник відділу кадрів Вікторія Миколаївна Івашко традиційно зачитала святковий наказ по філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС», який промовисто свідчив про життєвий та професійний досвід ювіляра.

Ніби учора, хлопець із села Вартиківці Кельменецького, закінчивши у 1977 році Чернівецький будівельний технікум, був призначений у Дніпровському СПМК-546 слюсарем-монтажником 4 розряду. Згодом удосконалював здобуті навики в на Чеховському заводі «Енергомаш» слюсарем-ремонтником. А от робота на Дніпровському МУ «Спецгідроенергомонтаж» уперше подарувала з 1981 року можливість поглибити свої знання і досвід на посаді газоелектрозварника. Так молодий і кваліфікований спеціаліст протягом двох років, з 1992 р. по 1994 р., помітно проявляв себе на будівництві каскаду Дністровських ГЕС та ГАЕС. Волею долі, свої фахові уміння карбував ювіляр до 2010 року газоелектрозварником у Тресті «Нижньовартовськенергобуд», АТ «Сантехнік», ДАЕК «Дністрогідроенерго», Сокирянському районному управлінні газового господарства, ТОВ «Гідробуд» та ВАТ «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж».

І ось з 5 травня 2010 року Іван Іванович Желєзний був прийнятий у філію «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ВАТ «Укргідроенерго» на посаду слюсаря-ремонтника машинного цеху, а згодом переведений електрогазозварником того ж цеху, де й успішно трудився донині, зарекомендувавши себе старанним, сумлінним, точним та кваліфікованим спеціалістом. Ця уважна, акуратна, працелюбна і наполеглива людина активної вдачі, фахівець своєї справи із почуттям відповідальності за доручену справу завжди служить добрим і гідним прикладом для інших колег. Тож за вагомі досягнення у праці у 2015 році він був нагороджений грамотою ПАТ «Укргідроенерго». Саме тому колектив так не хоче відпускати на пенсію знаного професіонала. Про високу фахову майстерність свідчить власна печатка-клеймо, котрою І. І. Желєзний завжди фіксує свою роботу і яку мають виключно висококласні спеціалісти!

У відповідь на привітання помітно розчулений Іван Іванович щиро подякував усім за поздоровлення, вручену Подяку від філії та преміювання і подарунки, зізнаючись, що дуже цінує постійну підтримку і розуміння колег та керівництва і не йде на пенсію, а просто хоче спробувати, яке ж воно, життя, після 60!

Тож многая літа, шановний ювіляре! І нехай справді, як підкреслювали всі, у Желєзного і здоров‘я, і достаток, і удача будуть «желєзно» міцними, гарними і вірними!

Інна Гончар