Головна » У місто повернувся символ любові – арка-серце на алеї закоханих (фото)

У місто повернувся символ любові – арка-серце на алеї закоханих (фото)

30 травня 2018 в 13:39 Переглядів: 1041

29 травня у місто повернувся символ любові – повторно встановлена арка-серце на алеї закоханих. Нагадаємо, що цей арт-об’єкт облаштували школярі ЗОШ ІІ–ІІІ ступеню у рамках проекту «Відкривай Україну». Її урочисте відкриття відбулось 2 червня 2017 року. Проте, вже наприкінці літа невідомі вандали зіпсували конструкцію, тож невдовзі її довелось демонтувати. Тоді це дуже вразило усю команду «Гарячих сердець», і педагогам довелось повертати школярам віру у себе та спільну справу.

І ось, лише наприкінці весни 2018-ого, арка кохання повернулася на своє попереднє місце як символ того, що бажання та наполегливість окремих людей здатна змінювати життя громади на краще.

Це стало можливим завдяки ініціативі подружжя Олександра та Катерини Гудими. Вони звернулися з проханням допомогти у відновленні арт-об’єкта до начальника механічного цеху Дністровської ГАЕС Юрія Хаяна, який очолив процес ремонту. Безпосередньо роботи виконували Сергій Шайгородський (кранівник), Микола Кирилюк (зварювальник) та слюсарі Віталій Дайнеко та Олександр Гудима. Майстрам довелося дещо змінити початкову конструкцію та дизайн серця, аби додатково укріпити її на випадок повторного вандалізму.

Адміністрація та учні ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів безмежно вдячні та висловлюють подяку усім, хто доклав зусилля та повернув Новодністровську символ кохання!

Наразі арка ще потребує фарбування конструкцій, яке невдовзі здійснить команда «Гарячих сердець». Також вдалося облаштувати місце камерою цілодобового відеоспостереження, аби уникнути у майбутньому подібних випадків.

Сподіваємось, що гордість Новодністровська – алея кохання – ще довго тішитиме мешканців міста своєю красою!

Репортаж Ірини Шундрій