Головна » У Ломачинцях відбулись змагання з риболовлі серед дітей (фоторепортаж)

У Ломачинцях відбулись змагання з риболовлі серед дітей (фоторепортаж)

30 серпня 2018 в 16:55 Переглядів: 830

26 серпня у селі Ломачинці Сокирянського району відбулись змагання з риболовлі на поплавок серед дітей, приурочені відзначенню Дня Незалежності України. Участь у цікавому заході взяло майже 20 юних рибалок віком від 3 до 16 років.

Організаторами виступили члени громадського ставка «Янтарний», які постійно дбають про його благоустрій. Віктор Сапожник, голова об’єднання та головний ініціатор події, розповідає, що такі змагання проводяться у селі вперше, але у планах є зробити їх регулярними. Також хотіли б організатори проводити подібні турніри і серед дорослих.

Перед початком усі учасники прослухали інструктаж із техніки безпеки та правил поводження біля води. Протягом 2,5 годин діти докладали усіх зусиль, щоб виловити якомога більше риби. На завершення відведеного часу улов зважували та визначали переможця за сукупною вагою.

Загальна вага виловленої за час проведення заходу риби склала 5 кг 230 г, тобто в середньому по 275 г на одного рибалку. Найкращий результат, відповідно виборовши І місце, продемонстрував Дмитро Шундрій, який наловив аж 870 г риби. Вага найменшого зафіксованого результату склала усього 10 грамів. Були і сльози, що теж характерно для подібних змагань, адже це діти і у декількох учасників уся риба втекла знов у ставок, тож юним рибалкам було нелегко витримати таке випробування.

Головне, що організатори заходу попіклувалися про те, аби кожен юний учасник отримав грамоту, подарунок та рибальські приладдя.

Місця турніру з риболовлі серед дітей розподілилися так: І місце – Дмитро Шундрій (870 г), ІІ – Юрій Пульбер (840 г), ІІІ – Євгеній Равловський (680 г), який також виборов нагороду за найбільшу зловлену рибу (135 г). Окреме заохочення отримав Максим Гуцул, який зловив найпершу у змаганнях рибу.

Хочеться відзначити високий рівень проведення заходу та чудові призи (вудки, садки, м’ячі, футболки, рюкзаки, снасті тощо), адже це так важливо для діток.

Спонсорами змагань виступили: громада ставка «Янтарний» (В. Сапожник, М. Петрик, С. Скутельник, М. Рожко, В. Паламарчук, І. Івонік, Г. Полощинський, І. Злий, В. Білоткач), Ломачинецька сільська рада (голова Н. Петрик), Комунальне підприємство м. Чернівці (М. Попадюк), депутат Новодністровської міської ради Р. Шундрій та депутат районної ради І. Нажига. Реєстратор та ведуча – Наталія Глушко.

Усі учасники розходилися додому з гарним настроєм та зі сподіванням у майбутніх змаганнях обов’язково покращити свій результат.

Чудово, що з кожним днем збільшується кількість цікавих заходів. Змагання з риболовлі – це чудове свято, яке об’єднало цілі родини, подаючи приклад активного і корисного дозвілля на природі, у колі друзів та однодумців.

Репортаж Ірини Шундрій