Головна » Спортивні розваги та цікаві майстер-класи - розважальна програма до Дня міста (фоторепортаж)

Спортивні розваги та цікаві майстер-класи - розважальна програма до Дня міста (фоторепортаж)

12 липня 2018 в 14:47 Переглядів: 551

Традиційно у другі вихідні липня місто-енергетик Новодністровськ відзначає свій день народження, цього року ювілейний – 45-ий. Протягом неділі, 8 липня, мешканці міста мали змогу долучитися до активної розважальної програми, яку спільно організували усі підрозділи Новодністровської міської ради.

Напевно, День міста 2018 запам’ятається новодністровцям, перш за все, новим місцем розташування святкових атракцій. Здавалося б, за десятки років років чого тільки не вигадували представники галузі культури для того, аби створити атмосферу святковості та привітати так містян із днем народження рідної оселі. А ось так ще не було!

Чудове місце у самому серці Новодністровська – перетині «Бродвею» та Алеї ветеранів – дало змогу по-новому поглянути на проведення загальноміських заходів – затишно, зручно, незвично. Цікаво вписалася у загальну композицію об’єктів конструкція сцени, за якою височіла Стела визволителям, надаючи усьому, що відбувалося на підмостках, більшої вагомості та об’єму. Відчинила свої двері на зустріч численним гостям і адміністрація ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів, адже саме у парковій зоні цього навчального закладу розмістилися цього разу батути та атракціони.

Святкова програма Дня міста розпочалася о 12-й годині, коли, за планом, відбулось відкриття Олімпійського дня. Одразу на алеї містяни мали змогу випробувати себе у різних видах спорту, які були тут презентовані: веслування, художня гімнастика, баскетбол, футбол, петанк, дартс, а також естафети для діток.

Організатор спортивної програми – відділ молоді та спорту Новодністровської міської рази з підрозділами. Професійне свято усіх спортсменів відбувалося дещо раніше, але через несприятливі погодні умови довелося перенести заходи, тож вони чудово вписалися у загальну програму заходів до Дня міста.

Начальник відділу освіти Тетяна Зубець розповіла присутнім про історію Олімпійського дня та окреслила основні напрямки розвитку спортивної галузі нашого міста. Святкова програма розпочалася з виступу вихованок відділення гімнастики Новодністровської ДЮСШ, які виконали декілька спортивних композицій з елементами танцю. Їхній тренер – Наталія Лінник – організувала для усіх присутніх танцювальний флеш-моб та наголосила, що він чудово підійде, як елемент щоденної розминки.

Далі спортивну програму продовжили працівники міського центру «Спорт для всіх» (Ірина Шундрій та Ганна Піжевська), які влаштували для найменших відвідувачів свята спортивні естафети. Дітки залюбки стрибали та бігали, а на завершення отримали солодкі подаруночки.

Викликала ажіотаж та великий інтерес локація відділення веслування на байдарках та каное, яке було представлене найбільшою кількістю інвентарю: справжніми човнами (байдарка та каное) та тренажером, який дозволяє відпрацьовувати техніку у холодну пору року. Презентацію веслування здійснював директор спортшколи Віталій Маркітан, адже подружжя тренерів Осипенків у цей час перебувало на змаганнях. Роботу тренажера демонстрував майстер спорту з веслування Сергій Бойчук.

Не менш видовищним стало представлення та майстер-клас з баскетболу – виду спорту, який ось відмітив вже свої 100 років від дня створення та активно розвивається у нашому місті. Тренер відділення футболу Василь Шевчук разом зі своїми вихованцями представив цей найпопулярніший у світі вид спорту, демонструючи навички майстерного володіння м’ячем. На заході також був представлений і новий для України вид спорту – петанк, який на перший погляд хоч і статичний, проте дуже захоплюючий. Окрім того, усі відвідувачі мали змогу випробувати себе на влучність, адже у вільному доступі були дошки для дартсу.

Хочеться зазначити, що організатори спортивної програми отримали задоволення від того, на скільки зацікавленими виявились і юні, і дорослі відвідувачі заходу. Сподіваємося що коло спортсменів нашого міста після цієї акції суттєво збільшиться.

Одразу після завершення спортивної частини підхопив естафету відділ гуманітарної політики. Новодністровський будинок дитячої творчості представив масштабну та яскраву експозицію кращих робіт своїх вихованців, а також організував розважальну програму для дітей. Відвідувачі свята мали змогу оволодіти навичками декоративно-прикладного мистецтва, адже керівники гуртків проводили цікаві майстер-класи: Галина Войчук (гурток «Моделювання») вчила дітей робити «Квіти лілеї», Світлана Здібняк (гурток «Сувенірний») розповідала усім охочим про тонкощі виготовлення ляльок-мотанок, Людмила Ковальчук (гурток «Флористика») проводила майстер-клас зі створення вітальних листівок у техніці квілінг, а Олена Трофанюк (гурток «Образотворча студія») робила діток яскравішими за допомогою аквагриму. Окрім цього, Олена Скутельник (гурток «Танцювальний») та Світлана Громова (гурток «Театральний») провели спортивно-розважальні естафети для діток, а також конкурс малюнку на асфальті «Квіти рідному місту». Усі юні учасники отримали солодкі заохочення та подарунки.

І вже перед початком основної концертної програми на святковій сцені виступили улюбленці новодністровської публіки – колоритні «Троїсті музики», які піднімали настрій глядачам запальними бессарабськими мотивами, тож деякі з них активно підтанцьовували.

Далі буде…

Репортаж Ірини Шундрій. Фото - Ірина Шундрій, Анна Піжевська