Головна » Слід навчитися мислити масштабно! (фото)

Слід навчитися мислити масштабно! (фото)

12 липня 2018 в 7:03 Переглядів: 482

Саме на цьому наголосив 4 липня на черговій робочій нараді на Дністровській ГАЕС радник генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Віктор Юхимович Кожокар, звертаючи увагу присутніх представників замовника та генпідрядника, а також керівників субпідрядних організацій, задіяних на будівництві Дністровської ГАЕС, та тому, що мешканці навколишніх сіл повинні попри все відчувати увагу й допомогу та розуміння будівельників.

Поцікавившись станом справ на всіх конструктивах, Віктор Юхимович звернув увагу на ситуації, що склалася у прилеглому до Дністровського каскаду та ГАЕС зокрема регіоні після нещодавніх потужних зливових дощів, вимагаючи фіксувати відповідним протоколом усі оперативні дії та заходи щодо ліквідації цих загрозливих для безпечної життєдіяльності наслідків.

Налаштувавши учасників наради на конструктивному діалозі з вимогою представляти на підтвердження своїх аргументів усі необхідні документи, В. Ю. Кожокар передав слово директору департаменту інвестиційної експертизи та підтримки компанії Олегу Миколайовичу Ососкову.

Тож далі на нараді обговорили та визначили пріоритетні напрямки роботи та першочергові кроки у низці виробничих питань, що стосуються неухильного дотримання графіків будівництва другої черги Дністровської ГАЕС у складі четвертого гідроагрегату.

Інна ГОНЧАР, фахівець зі зв’язків з громадськістю Дністровської ГАЕС

Фото Володимира ЖУКА