Головна » Про поліцію, людей та співпрацю

Про поліцію, людей та співпрацю

13 червня 2018 в 7:03 Переглядів: 555

Із недавніх пір мешканці Новодністровська почали спостерігати, що вулиці міста регулярно патрулює поліцейський автомобіль «Skoda Rapid» із включеними синіми проблисковими маячками.

Редакція «НГ» звернулась до Новодністровського відділення поліції, аби дізнатись з якою метою так часто їздить містом енергетиків ця нова гарна машина.

Нашу цікавість погодився задовільнити начальник Новодністровського відділення поліції, капітан поліції Роман Сулін (як виявилось, новопризначений нещодавно – у квітні).

Раніше він уже обіймав більше року посаду заступника начальника поліції у нашому місті. Отже, два автомобіля «Skoda Rapid» передали Новодністровському ВП одночасно з призначенням Романа Олеговича на посаду. Машини повністю нові, добре показують себе в роботі. У районах та маленьких містах є такі підрозділи як ГРПП – група реагування патрульної поліції – та сама патрульна поліція, але при певному відділенні. Це перші особи, які приїжджають на виклик і вказані машини закріплені виключно за ними.

Якщо, прибувши на виклик, працівники поліції бачать ознаки кримінального правопорушення, тоді вже здійснюється виїзд слідчо-оперативної групи. Патрулюють постійно наше невелике місто відповідно до своїх функцій – для швидкого реагування на подію або виклик. Також це є хорошою превентивною мірою, адже щойно побачена патрульна машина може застерегти від скоєння правопорушення. Паливо-мастильними матеріалами для патрулювання наше відділення поліції забезпечується в повному обсязі.

На питання щодо криміногенної ситуації у нашому місті Роман Олегович назвав основним злочином крадіжки, які серед інших злочинів домінують у цілому по країні. На його думку, це соціальна проблема. Також Р. О. Сулін висловив прохання до мешканців Новодністровська, щоб люди, які стали свідками або знають про факт правопорушення, не боялись звертались до відділення поліції. Часто людина діє за принципом «моя хата скраю» та не бажає ділитись подібною інформацією з остраху чи інших мотивів, але, коли вона сама постраждає від протиправних дій, то прагне допомоги. Ефективна робота поліції можлива тоді, коли люди мають громадянську відповідальність та не закривають очі на злочини. Між поліцією та городянами має бути взаємодія на засадах партнерства – зауважив начальник поліції та наголосив, що до нього можна звернутись у будь-який час.

Також із очільником ВП мова йшла про набір до лав Національної поліції.

Молоді хлопці та дівчата, які бажають працювати в Національній поліції можуть звернутись до Новодністровського відділення, де їм зможуть надати повну консультацію з цього приводу. Також вони можуть скористатись сайтом Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, де є розділ “Вакансії”, у якому одразу можна побачити, де і які у нашому регіоні є вакантні посади. Працевлаштування зараз проходить через конкурс та на ті посади, в яких натепер нацполіція відчуває потребу.

На завершення розмови Роман Олегович наголосив, що поліція політично незаангажована, відкрита, прозора та спрямована на забезпечення свобод і прав людини незалежно від заяв і рішень політичних та інших об’єднань. До поліції цілодобово можна звернутись по допомогу як за номером 102, так і у відділення поліції або до будь-якого поліцейського.

Записав Ігор Лалак