Головна » Методична робота в Новодністровському будинку дитячої творчості (фоторепортаж)

Методична робота в Новодністровському будинку дитячої творчості (фоторепортаж)

17 квітня 2018 в 14:59 Переглядів: 190

Методична робота в Новодністровському будинку дитячої творчості – це система цілеспрямованого професійного зростання педагогічних працівників, орієнтована на постійне примноження керівниками гуртків теоретичних знань та практичних навичок і вмінь з метою підвищення рівня професійної компетентності, підвищення творчого потенціалу педагогічного колективу закладу.

         Нещодавно у НБДТ відбулося чергове засідання методоб’єднання керівників гуртків декоративно-прикладного напряму, яке очолює О. В. Трофанюк, керівник-методист гуртків «Бісероплетіння» та «Вишивка». Програма засідання МО на тему: «Використання фітоматеріалів у виробах декоративно-прикладного мистецтва» передбачала висвітлення діяльності гуртка «Флористика» (керівник Л. В. Ковальчук). Насамперед, члени методоб’єднання та гості переглянули виставку робіт вихованців гуртка. Свій виступ Людмила Василівна присвятила флористиці – різновиду декоративно-прикладного мистецтва та дизайну; розповіла, що на гуртку діти навчаються створювати букети та різноманітні квіткові композиції, дізнаються про значення кольору і запаху, про символіку різних квітів, вчаться доглядати за квітучими рослинами; у роботі з фітоматеріалами розвивають свої творчі здібності. Під час майстер-класу «Правила засушування та збереження фітоматеріалів» Л. В. Ковальчук навчала присутніх різним технологіям заготовки фітоматеріалів, адже сухоцвіти мають неабиякий позитивний вплив на здоров’я людини як фізичне, так і духовне. До того ж усі змогли виготовити невеличку квіткову композицію на свій смак.

         Наприкінці заходу відбувся обмін досвідом щодо використання фітоматеріалів у композиціях та виробах декоративно-прикладного мистецтва.

Світлана Долинна, заступник директора НБДТ