Головна » Цитрусово-ягідний фреш від Будинку дитячої творчості (фоторепортаж - оновлено)

Цитрусово-ягідний фреш від Будинку дитячої творчості (фоторепортаж - оновлено)

1 червня 2018 в 11:38 Переглядів: 460

1 червня, коли спекотне літо у буйноквітті кущів жасмину і троянд упевнено вступило у свої права, Новодністровський будинок дитячої творчості традиційно покликав малечу міста на цікавий та захопливий захід, приурочений Міжнародному дню захисту дітей. Це свято завжди є своєрідними жнивами – підсумками навчального року. Тому директор БДТ Наталя Глушко вручила незліченну кількість грамот вихованцям закладу, що свідчить про високий рівень роботи та здобутки цієї позашкільної установи. Із привітальним словом виступила також і куратор – методист відділу гуманітарної політики Тамара Іванова. А після урочистої частини на переповнену залу глядачів чекало справжнє творче дійство.

Завжди приємно дивує оригінальність та різноманіття сценарних задумів заступника директора БДТ Світлани Долинної, які чудово втілює акторська гра учасників заходу.

Цього разу публіку розважав яскраво-цитрусовий дует Апельсинчика і Лимончика (Олена Скутельник, Олена Трофанюк) та Листоноша (Ольга Чайка), котрим допомагали Полунички (Оксана Білоконь, Єлизавета Кожукар) і Ягідки (Ніка Нестерук, Софія Сокол). Що тільки не довелося робити присутнім на святі дітлахам, аби допомогти головним героям отримати від упертого Листоноші телеграму: на швидкість саджати і збирати моркву, відбирати городину для приготування борщу, передавати фрукти, синхронно усім залом виконувати задані рухи, розгадувати загадки тощо. Не обійшлося на заході й без пісень і танців, прозового та поетичного слова і театральної постановки. Для глядачів співали вихованці Ольги Чайки – ансамбль зразкового художнього колективу вокального гуртка, Наталка та Маринка Волошини, Ірина Гіркалюк; запалювали молодша та середня групи танцювального гуртка (кер. Олена Скутельник); показав виставу «Яблучко» театральний гурток (кер. Світлана Громова); декламували читці Володимир Сухий, Аполлінарія Кобилаш, Тетяна Власова та Софія Пендрик (кер. Світлана Долинна).

А на завершення яскравого свята усі присутні в залі діти, а також учасники заходу, отримали солодощі від служби у справах дітей Новодністровської міської ради та, власне, Будинку дитячої творчості.

Фоторепортаж Анастасії Жалюк