Головна » Новодністровська команда успішно виступила на обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - (фоторепотраж)

Новодністровська команда успішно виступила на обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - (фоторепотраж)

14 травня 2018 в 12:34 Переглядів: 475

Нещодавно у Чернівцях відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл» («Джура»). Наше місто на цих змаганнях представляла команда ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів «Дністровські гайдамаки».

Змагання відбувались у центрі Чернівців. Відкрила захід директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук. У своєму виступі вона закликала бути справжніми патріотами, любити Батьківщину та свою рідну мову.

«Джура» – це не просто змагання, заходи такого рівня потребують від учасників ретельної опрацювання, спеціалізованого навчання та тривалих тренувань. Протягом усієї весни готувалися хлопці та дівчата до цієї відповідальної події: вчилися маршувати, виконувати стройові команди, орієнтуватися з картою, готували художній номер. Допомогли підготувати команду керівники – Наталія Квятковська та Юлія Борейко.

У програмі цьогорічної «Джури» був ціла низка складних конкурсів та завдань. Новодністровські школярі продемонстрували високий рівень підготовки та злагодженості, що і принесло їм вагомий результат.

Загальний результат новодністровської команди – 5 рейтингове місце серед 18 команд області та кілька перемог в окремих етапах конкурсу: I місце у метанні гранати, ІІ – у творчо-мистецькому звіті «Ватра», а також ІІІ місця у конкурсах «Звіт про добре діло» та «Стрільба з пневматичної зброї».

Участь у Всеукраїнській грі «Сокіл» («Джура») – це шлях свідомого опанування лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, виховання духовно та фізично розвиненого покоління, підготовки молоді до творчої праці, військової служби та захисту України.

Щиро вітаємо нашу спортивну молодь зі здобутками у військово-патріотичних змаганнях!

Фото взяті з сайту oblosvita.com

Репортаж Ірини Шундрій