Головна » Кіно із ароматом кави (фоторепортаж)

Кіно із ароматом кави (фоторепортаж)

5 липня 2018 в 9:56 Переглядів: 3666

Декілька років тому у Новодністровську відкрився не зовсім типовий для міста заклад. Замість звичної можливості випити міцненького та закусити, відвідувачам там пропонувалися гарячі напої, десерти та оренду настільних ігор як от монополія, джанга й інші. А головне – переглянути якийсь відеоряд чи пограти в ігри на широкоформатному екрані.

Так, мова йде про «Art cafe», яке знайшло своїх шанувальників та постійних клієнтів переважно серед молоді, зокрема шкільного віку.

Певний час кипіли пристрасті, коли управляючий кафе Артем Ковальський вирішив розпочати будівництво окремої, до речі, тимчасової споруди, щоб змінити місцезнаходження закладу із орендованого приміщення. Окремі мешканці прилеглих до майбутнього розважального закладу будинків були категорично проти такого сусідства. Люди не хотіли неприємностей, які можна очікувати від галасливих п’яних компаній у своєму дворі. Утім кропітка робота із будівництва та внутрішнього облаштування успішно завершені і 1 липня «Art cafe» гостинно відчинило свої двері для перших відвідувачів.

Одразу хочеться зауважити, що і тепер там нічого міцнішого за чай та каву не продається. Зате домашньою випічкою та ароматними напоями, яких у закладі, мабуть, найбільш широкий вибір у місті, можна насолодитися не лише в досить компактних приміщеннях, а й на вуличній терасі. У цей несподівано холодний липневий день було приємно бачити турботу про клієнтів – на спинках стільців лежали пледи. Для кіноманів і гравців пропонується погодинна оренда зали, яка уміщує не більше 12 осіб.

Загалом атмосфера кафе досить привітна і затишна. Чи варто туди зайти? – вирішуйте самі. А завершити розповідь хочеться словами, які в англійському варіанті написані на внутрішній стіні закладу: «Життя занадто коротке, щоб пити погану каву!»

Анастасія