Головна » День пам'яті та примирення (фоторепортаж)

День пам'яті та примирення (фоторепортаж)

15 травня 2018 в 11:41 Переглядів: 497

8 травня на базі міського спортивного комплексу відділом гуманітарної політики, за підтримки Новодністровської міської ради, відділу молоді та спорту, а також відділу культури, проведено урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги.

Мета цього заходу – разом із усією Європою та світом гідно вшанувати подвиг українського народу, пом’янути загиблих. Захід був присвячений пам'яті жертв Другої світової війни та всіх добровольців, які в різні історичні часи віддали життя за мирне небо, за нашу землю. Це – данина пошани полеглим і тим, хто сьогодні боронить кордони незалежної України на Сході.

До Дня пам’яті та примирення навчальні заклади нашого міста підготували показові виступи в рамках військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).Свято відкрив заступник міського голови Микола Андрійович Козак. Учасниками свята стали три навчальні заклади міста, а саме: команди учнів початкової школи, Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів «Дністровські гайдамаки», Новодністровської гімназії «Патріот».

У програмі виступу початкової школи була літературна композиція «Молимось за тебе, Україно!» – керівник Марія Вікторівна Андрощук, художній керівник Ігор Федорович Чабан). Активними учасниками заходу були фіналісти обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура», команда ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів, яка нещодавно прибула із змагань, захищаючи честь нашого міста в Чернівцях та здобувши 5 рейтингове місце серед 18 команд та низку перемог в окремих етапах конкурсу «Сокіл-Джура»: «Конкурс звітів про Добре діло – III місце», «Стрільба з пневматичної зброї» – III місце, «Творчо-мистецький звіт Ватра“» – II місце, метання гранати – I місце.

«Дністровські гайдамаки» продемонстрували показовий виступ зі стройової підготовки «Впоряд» та творче завдання, а також «Творчо-мистецький звіт „Ватра“» на тему: «Слава героям» (керівники Наталя Миколаївна Квятковська та Юлія Юріївна Борейко. Команда «Патріот» Новодністровської гімназії – керівник Юрій Васильович Пержун – підготувала представлення команди, проходження строєм із піснею, а також танцювальний флеш-моб за участю учнів 5–11-х класів.

Свої вокальні здібності продемонстрували учениці гімназії Анастасія Волошина та Анастасія Кобзар. А робота ведучих, учнів гімназії Маргарити Байрамової та Олександра Цибульського стала органічним доповненням програми свята.

На завершення урочистостей начальник відділу гуманітарної політики Людмила Леонідівна Пастушок подякувала всім учасникам та керівникам команд за підготовку змістовної програми і вручила учням подяки та солодкі призи.

Оксана БОЙЧУК, методист відділу гуманітарної політики