Головна » «Дорога до храму: за тебе все віддам» (фоторепортаж)

«Дорога до храму: за тебе все віддам» (фоторепортаж)

3 липня 2018 в 10:16 Переглядів: 386

Концертну програму під такою назвою у рамках Всеукраїнського туру презентувала новодністровському глядачеві у неділю, 1 липня, компанія «Продюсерський центр „6 Секунд“». Упродовж двох годин у БНТД «Молодіжний» шанувальники творчості мали змогу почути і знані шлягери, і маловідомі пісні автора й виконавця, заслуженого артиста України, народного артиста України, члена Національної ліги композиторів України, володаря двох «Золотих дисків» Степана Гіги.

Щиро і привітно спілкуючись із глядачами, артист знайомив зі своєю творчістю, дарував свої пісні, з яких легко струменіли добро і любов до Божої землі й Батьківщини, родини і найдорожчих людей. Сердечними оплесками прихильники зустрічали відомі крізь роки пісні, радо підспівуючи знані рядки. Та особливої кульмінації ця пісенна зустріч досягла тоді, коли Степан Гіга оголосив чи не найвідоміший незабутній монолог, написаний у співавторстві з поетом Степаном Галябардою світлій пам’яті нашого земляка Назарія Яремчука, – «У райськім саду», який в народі часто називають «Яворина». Як і завжди у ці миті, новодністровці стоячи зустріли перші акорди, тим більше, що артист зауважив, що присвячує пісню багатьом пісенним побратимам, хто у різні роки волею долі виграває свої найкращі мелодії на струнах Вічності… Ще більш промовисто виспівувала тиша у залі під час останніх акордів, в яких Степан Гіга вшанував загиблих на східних рубежах українців. 23 роки тому співак саме був в Італії на гастролях, тож не міг бути на похороні Назарія Яремчука, тому народжена згодом пісня, музику до якої, до речі, чимало авторів не наважувалось писати, особливою струною пломеніє у творчості артиста упродовж цих десятиліть.

Разом із батьком для новодністровців співала і заслужена артистка України – Квітослава, про досягнення якої Степан Гіга із гордістю повідомив: «Президент України підписав Указ про присвоєння співачці звання „Народна“!» До виступу також долучився і юний дідусів талант – Даніель.

Із фінальними оплесками артист та ведучий адресували щиру вдячність новодністровським глядачам за теплу зустріч, зокрема голові Чернівецької ОППЕ Марії Омельчишиній і т. в. о. директора БНТД «Молодіжний» Марині Довбенко – за можливість прокласти у нашому місті свою «Дорогу до храму».

Інна ГОНЧАР

Фото Анастасії Жалюк