Головна » «Дністровська ГАЕС» – володар відкритого кубку м. Новодністовськ із футзалу! (фоторепортаж)

«Дністровська ГАЕС» – володар відкритого кубку м. Новодністовськ із футзалу! (фоторепортаж)

8 травня 2018 в 7:48 Переглядів: 371

За сприяння Новодністровської міської ради, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу», фізичної особи – підприємця Дениса В’ячеславовича Маслюка, який свою підприємницьку діяльність здійснює з метою надання громадянам можливості працевлаштування за кордоном під відомим, власним брендом – «Віза Центр», з 15 по 29 квітня 2018 року відбувся відкритий кубок м. Новодністровськ із футзалу.

Як повідомлялося раніше, згоду на участь у кубку надали 12 команд. Ігри стартували з 1/8 фіналу та проводились за олімпійською системою розіграшу змагань.

До 1/4 фіналу автоматично потрапили 4 команди, які посіли найвищі місця у чемпіонаті міста Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр», зокрема: «Кристал» с. Кормань, «Дністровська ГАЕС» м. Новодністровськ, ФК «Грубна» та «Віза Центр» с. Білоусівка. До них, за результатами ігор 1/8 фіналу, приєднались футзальні колективи «Ожеве», «Коболчин», «Нова Ушиця» та новодністровська «Ласка». У напружених матчах чвертьфіналу визначились півфіналісти, які в подальшому і розіграли історичний перший кубок м. Новодністровськ із футзалу. 

29 квітня відбулись півфінальні ігри та фінал відкритого кубку. 
Якщо півфінали виявились досить спокійними, в яких «Дністровська ГАЕС» перемогла ФК «Ожеве» з рахунком 6:3, а футзальний колектив «Віза Центр» с. Білоусівка здобув перемогу в матчі проти ФК «Нова Ушиця» 12:6, фінальна зустріч виявилась непередбачуваною, драматичною та досить скандальною.

Напруга не спадала протягом усього фіналу, який став окрасою цих змагань. «Дністровська ГАЕС» та «Віза Центр» проявили непохитну стійкість, гарну комбінаційну гру і не бажали поступатися одна одній. Емоції вирували не тільки на футзальному паркеті, а й поза ним. І лише пенальті, пробитий на останній хвилині матчу командою «Дністровська ГАЕС», поставив переможну крапку в цій видовищній грі.  

Футзальна команда «Дністровська ГАЕС» (капітан Олександр Бурлака, тренер Василь Шевчук, представник – Дмитро Клімов) – отримала довгоочікувану перемогу та заслужено здобула кубок м. Новодністровськ із футзалу!

Ми пишаємось тим, що переможний кубок залишився у місті!

 

Р.S. Рішенням комітету з проведення змагань від 4.05.2018 року Олександра Римлянського, представника та гравця футзальної команди «Віза Центр» с. Білоусівка, за неспортивну поведінку під час фінального матчу відкритого кубка м. Новодністровськ із футзалу дискваліфіковано на 2 матчі наступного чемпіонату (кубка) м. Новодністровськ із футзалу.

Оргкомітет змагань