Головна » У БДТ відбувся концерт до Дня Гідності та Свободи (фото)

У БДТ відбувся концерт до Дня Гідності та Свободи (фото)

24 листопада 2017 в 10:56 Переглядів: 800

22 листопада у актовій зали ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів відбувся патріотично-виховний концерт «За Україну, за її Волю».

Організатори заходу – будинок дитячої творчості, а саме керівники гуртків «Художньої обробки соломки» Наталія Пашкова, та «Сувенірний» Світлана Здібняк. Допомогла написанням сценарію заступник директора з навчально-методичної роботи Світлана Долинна. Ведучими заходу стали беззмінний Роман Паращук та Олександра Римар.

На заході були присутні учасники бойових дій АТО та їхні родини.

Керівники гуртків та вихованці Будинку творчості підготували для глядачів зворушливі художні номери патріотичної спрямованості: пісні, вірші, танцювальні композиції та міні-виставу. Участь у концерті взяли: Аня Власюк, Варвара Бондар, Анастасія Чабан, Катерина Ярмоленко, Максим Мусієнко, Ангеліна Кримняк, Кароліна Джус, Настя Роїк, Вероніка Міхова, Олексій Шевчук, Тетяна Весна та Настя Півень, а також колективи вихованців вокального гуртка (керівник О.Чайка), та танцювального колективу «Сузір’я» (керівник О. Скутельник).

Приємним сюрпризом для учасників АТО стали обереги - символи свободи та гідності, які отримали присутні у залі АТОвці та члени їх родин. «Янголятка» та «Серця» в знак подяки власноруч виготовили вихованці гуртків «Сувенірний» та «Художня обробка соломки».

Голова громадської організації ветеранів АТО «Біла фортеця» Павло Марценюк вийшов на сцену та подякував дітям та дорослим за зворушливі подарунки, адже воїнам так приємно, що про них пам’ятають та допомагають. Він побажав усім мирного неба та найскорішого завершення війни. Ведучі передали Павлу Петровичу обереги для тих воїнів, які на даний момент знаходяться на передовій.

Щемким моментом заходу стало запалювання свічок пам’яті за загиблими Героями, як символу вічного життя, єдності, надії та миру. У цей момент на сцені вогнями засвітились контури України, мапа якої була декораціями концерту. До слова, технічно складну конструкцію змайстрував представник батьківського комітету Денис Пашков.

Зворушливим завершенням заходу «За Україну, за її Волю» стало виконання пісні «Молитва», яку виконала Ангеліна Кримняк. Усі учасники концерту вийшли зі стрічками на знак спільного прагненні миру в Україні.

Репортаж Ірини Шундрій

Фото Ліни Лисенко