Головна » Тематичні дні для молоді у міському Центрі зайнятості

Тематичні дні для молоді у міському Центрі зайнятості

30 жовтня 2017 в 15:57 Переглядів: 923

З 9 по 20 жовтня Новодністровський міський центр зайнятості провів тематичні дні для молоді на тему «Плануй, вирішуй, дій!».

У рамках тематичних днів 9 жовтня проведено семінар «Молодь на ринку праці», де безробітній молоді профорієнтатор Надія Гарбар розповіла про стан ринку праці у місті, регіоні та в цілому на Україні, актуальні вакансії та можливості працевлаштуваня молоді в сучасних умовах.

10 жовтня відбулася виїзна акція Центру зайнятості за участю заступника військового комісара Сокирянського РВК майора І. Л. Серебрянського у Буковинському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. Тема акції – «Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих». Ліцеїстів ознайомили з можливостями контрактної служби в ЗСУ, перевагами та соціальними гарантіями військовослужбовців.

11 жовтня проведено тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток» для 15-ти безробітних молодих людей віком до 35 років. Визначення особистих професійних цілей, складання власного професійного плану, формування навичок самопрезентації – це основна тема тренінгу.

А 12 жовтня до Новодністровького МЦЗ завітали гімназисти – 10-класники Новодністровської гімназії зі своїм викладачем – психологом Кароліною Миколаївною Артемовою на профорієнтаційний урок-семінар для учнівської молоді, де школярам було надано інформацію про світ професій, допомогу у професійному самовизначенні, а також учні подивилися цікаві відеоролики «Ким бути в майбутньому?»

Для ознайомлення з інформацією про соціальні послуги з професійного навчання та надання інформації про сутність та переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості проведено презентацію послуг із профнавчання для безробітної молоді. На цьому заході присутні мали змогу переглянути відеоролики про здобуття професій у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

17 жовтня проведено професіографічну екскурсію-ознайомлення учнів 9–11 класів ЗОШ ІІ–ІІІ ст. зі специфікою роботи та будівництва Дністровської ГАЕС, потребами у спеціалістах, інформування про можливості здобуття актуальних професій, що потрібні саме на ГАЕС. Учні побували на оглядовому майданчику, пульті управління та найцікавішому об’єкті ГАЕС – у машинному залі. Змістовну та цікаву екскурсію провів Микола Федорович Ковальчук.

Висловлюємо вдячність ПрАТ «Укргідроенерго» за організацію та проведення таких екскурсій для безробітної та учнівської молоді, адже вона має жити і працювати тут, у нашому місті, у нашій країні, а для цього їм треба прививати любов і повагу до нашого – українського.

Також велика подяка – приватному підприємцю Володимиру Анатолійовичу Гнатюку за надане безкоштовне перевезення учнів на Дністровську ГАЕС.


Валентина Вовківська, директор міського Центру зайнятості