Головна » Спортивні досягнення новодністровських ваговиків

Спортивні досягнення новодністровських ваговиків

2 листопада 2017 в 15:10 Переглядів: 985

З 24 по 29 жовтня у Москві тривав Чемпіонат світу з пауерліфтингу та жиму лежачи за версією WRPF. У змаганнях взяло участь близько двох тисяч спортсменів із 30-ти країн світу. Наше місто представляв п’ятнадцятирічний спортсмен спортивного клубу «POWER ENERGY» Федерації Пауерліфтингу м. Новодністровськ Микола Саган.

У номінації «юнаки 14–16 років» він посів І місце. Окрім того, хлопець вирішив спробувати свої сили і у старшій віковій групі «17–19 років», де також зайняв призове ІІІ місце. Микола виступав у ваговій категорії «до 90 кг», особистий результат – жим штанги вагою 130 кг.

Як повідомив тренер спортсмена Вадим Коваль, незважаючи на складні відносини двох країн, прийняли новодністровську команду дуже дружелюбно.

За сприяння у підготовці і виїзді команди на змагання спортсмени висловлюють подяку родині Миколи Сагана та Руслану Сливці.

Іще одна приємна звістка про новодністровського спортсмена-ваговика. З 15 по 21 жовтня у місті Дурест (Албанія) відбувся Чемпіонат Європи з важкої атлетики, участь у яких взяв наш земляк Дмитро Вороновський. У ваговій категорії «до 56 кг» він посів почесне І місце, піднявши у ривку штангу вагою 109 кг, результат у поштовху – 130 кг.

Вітаємо спортсменів із беззаперечною перемогою і бажаємо подальших досягнень та успіхів!

Інформацію надав Вадим Коваль