Головна » Новодністровська міська бібліотека поповнилася новими книжками, зокрема сучасних українських авторів

Новодністровська міська бібліотека поповнилася новими книжками, зокрема сучасних українських авторів

2 листопада 2017 в 14:37 Переглядів: 533

Осіннім подихом  вітру  відкрилися двері міської бібліотеки новими надходженнями літературних видань. А це – нові враження, нові зустрічі, нові читачі, адже книги для того і пишуться, щоб їх читали. І тоді вони йдуть від читача до читача, від серця до серця. Їх читають і перечитують, про них розповідають і діляться враженнями. Тобто книга живе!

До міської книгозбірні надійшла нова література за державними програмами «Україномовні видання». Бібліотека отримала літературу з таких галузей знань, як історія, мовознавство, літературознавство, художня література та довідкові видання.

Серед історичних видань - книги про найвідоміших особистостей минулого та сучасності, які прославили Україну та вплинули на хід її історії: серія «Історичні постаті України», неординарна книга Данили Яневського - «Проект «Україна». Відомі історії нашої держави», а також роман-трилогія Віталя Рогожі - «Запороги:  Богдан Хмельницький», «Запороги: Іван Мазепа» та «Запороги: Петро Сагайдачний».

Велич і красу рідної мови розкриває сучасний словник української мови Тараса Берези – «Мова не калька».

Діти шкільного віку можуть познайомитися з книгою «Я і світ довкола мене» Елеонори Барзотті, а також перегорнути сторінки серії міні-енциклопедій видавництва «КМ-Букс» - «Динозаври», «Дикі тварини», «Комахи» та «Дерева». Перед юним читачем також постане велика книга запитань та відповідей «Що ? Чому? Навіщо?». На сторінках цього видання можна знайти сотні запитань і відповідей, які розширять знання про природу, науку, техніку, історію і культуру.

Також у бібліотечних новинках є література, яка стосується історії українського народу на теренах сьогодення, це сучасні книжки, які за короткий час вже встигли стати культовими:  «Іловайськ» Євгенії Положій,  «Аеропорт» Сергія Лойко, «Люди Донбасса» Вероніки Миронової, «Майдан… Війна…» Марії Матіос та «Любов на лінії вогню» Василіси Трофимович. Окрім того, читачі зможуть пройтися сторінками творів  цікавих сучасних авторів - Братів Капранових, Валентина Чемериса,  Валер’яна Підмогильного, тощо.

 

Шановні  новодністровці, ви можете ширше познайомитися з літературними виданнями, завітавши до міської бібліотеки. Книги чекають на зустріч з вами !

 

Людмила Мідріган, завідуюча міської бібліотеки