Головна » Керуюча компанія індустріального парку «Новодністровськ» розпочинає роботу

Керуюча компанія індустріального парку «Новодністровськ» розпочинає роботу

11 серпня 2017 в 12:24 Переглядів: 1192

10 липня поточного року сесією Новодністровської міської ради було затверджено переможця конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Новодністровськ». Ним стало Чернівецьке ПАТ «Гравітон» – колишній промисловий гігант, який протягом останніх років активно почав відроджуватись за рахунок залучення українських і зарубіжних інвесторів. Основними видами діяльності цього товариства є здавання в оренду власного нерухомого майна, виробництво пластмас у первинних формах, машин та устаткування спеціального призначення, не віднесених до інших угруповань, виробництво електро- та радіокомпонентів, інша допоміжна діяльність у сфері (митно-брокерські послуги), надання інших індивідуальних послуг.

Протягом 2015–2017 років у виробничі приміщення «Гравітону» було проінвестовано близько 40 млн грн, залучено українські компанії та компанії для розміщення власних виробництв (зокрема з іноземними інвестиціями): ТОВ «Аутомотів Електрик Україна» – цехи виробництва кабельних мереж для легкових автомобілів – 10 170 м2 та регіональне відділення ТОВ «НОВА ПОШТА» – 4 100 м2. На базі «Гравітону» уже створено 750 робочих місць, а до кінця року там планують збільшити кількість працівників до 1 000 осіб. Середня зарплата складає 7 000 грн. У товариства є позитивний досвід роботи з інвестиціями і банківським сектором, зокрема з державним банком АТ «Укргазбанк» у впровадженні енерго-зберігаючих технологій.

24 липня було укладено відповідний договір між Новодністровською міською радою та ПАТ Гравітон, а як повідомляє Прес-служба Новодністровської міської ради, 4 серпня Віталій Чорноусенко, директор ПАТ «Гравітон», побував у Новодністровській міській раді і поспілкувався з міським головою Анатолієм Болдашевим та профільними спеціалістами виконавчого апарату міськради. Мету свого візиту пояснив так: «Ми вже опрацювали з потенційними інвесторами певний об’єм інформації. Наразі для наших фахівців – архітекторів, будівельників, економістів, потребуються ще деякі відомості. Маємо отримати деталізовану інформацію стосовно земельних ділянок і технічного стану приміщень, що увійшли до індустріального парку. Також потрібно визначитись стосовно необхідних для функціонування індустріального парку комунікацій. Наразі визначаються об’єми будівельних робіт та інші заходи, що будуть проведені в рамках проекту. Одним словом, складаємо дорожню карту щодо реалізації наших задумів стосовно індустріального парку «Новодністровськ» на найближчий час».

Новодністровська міська рада повідомляє:

24 липня 2017 р. було укладено договір про створення та функціонування індустріального парку «Новодністровськ» між Новодністровською міською радою та ПАТ «Гравітон» – переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Новодністровськ» (згідно з рішенням № 158 від 10.07.2017 р.)