Головна » «Фольк-м’юзік» та Оксана Пекун побували у Новодністровську!

«Фольк-м’юзік» та Оксана Пекун побували у Новодністровську!

1 серпня 2017 в 9:00 Переглядів: 874

26 липня на гостини до Новодністровська завітала народна артистка України, ведуча телепроекту «Фольк-м’юзік» Оксана Пекун разом зі своїм чоловіком Володимиром Коваленком, який є автором та керівником цього проекту. Також разом із ними приїхала знімальна група Першого національного телеканалу: оператор Андрій Сівалов, режисер Дарія Бовкун та сценарист Тетяна Химич.

У компанії цих молодих та надзвичайно талановитих людей минув такий наповнений позитивними емоціями день.

Колись давно, ще Раїса Ридванська подала заявку на участь у передачі народного аматорського хору «Калина», відповідь на яку прийшла аж тепер. За сприяння начальника відділу культури Альони Присакар відбувся їх приїзд та гостинний прийом.

Протягом дня разом зі знімальною групою ми фільмували наше місто задля створення візитки Новодністровська.

Розпочалась подорож із Дністровської ГЕС–1 – екскурсію провели головний інженер Володимир Москалюк та начальник оперативної служби Анатолій Михайлик; зйомка, запис початку сюжету з Оксаною Пекун; далі вирушили на веслувальну базу, де нас радо зустріла родина Осипенків. Наші гості мали можливість покататися на катамарані, моторному човні, а також зробити сюжет про юних байдарочників. Далі ми побували у міському музеї, де вже із нетерпінням чекала Галина Разгонюк, яка, як завжди, гостинно зустріла та провела надзвичайно цікаву і пізнавальну екскурсію залами музею. У мистецькій залі була організована виставка картин учасника хору «Калина» Олександра Гуцула, яка приємно вразила всю знімальну групу. Після музею ми пройшлися трішки містом, відзняли арт-об’єкти, мешканців нашого міста, які якраз поверталися з роботи. А вже ввечері відбулася зйомка репетиції та запис пісень народного аматорського хору «Калина». Завершився наш чудовий день товариською зустріччю знімальної групи, працівників відділу культури, керівників хору та його активу і, звичайно ж, Оксаною Пекун та Володимиром Коваленком.

Усі вони – дуже приємні, поспілкувавшись з якими, заряджаєшся позитивними емоціями, дуже прості, комунікабельні, справжні майстри своєї справи. Їм місто Новодністровськ та люди дуже сподобались, а також його природа.

А вже восени нас із хором запросили на зйомку телепередачі «Фольк-м’юзік» у Київ.

Аліна Кирилюк, головний спеціаліст відділу культури