Головна » До Дня Гідності та Свободи у Новодністровську пройшло віче (фото)

До Дня Гідності та Свободи у Новодністровську пройшло віче (фото)

22 листопада 2017 в 11:00 Переглядів: 846

О другій половині дня на площі біля Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся загальноміський мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. На заході були присутні представники організацій, установ та підприємств Новодністровська, члени громадських організації та представники владних структур. Провела його начальник відділу культури – Альона Присакар.

Хвилиною мовчання присутні вшанувати пам’ять всіх загиблих у різні часи заради миру у країні, та загиблих земляків-воїнів АТО: Сергія Корнецького та Іллю Василаша. До присутніх звернувся керуючий справами виконкому Борис Петрик, який наголосив на доленосному значенні подій Євромайдану у долі нашої держави. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат.

Присутні запалили свічі пам’яті про загиблих земляків, як символ данини та шани їхньому патріотизму й мужності. Після цього відбулась церемонія покладання квітів до меморіальної дошки Сергія Корнецького та Іллі Василаша.

Репортаж Ірини Шундрій

Фото Ліни Лисенко