Головна » Юні новодністровські спортсмени здобувають чергові нагороди (фоторепортаж)

Юні новодністровські спортсмени здобувають чергові нагороди (фоторепортаж)

1 травня 2018 в 12:03 Переглядів: 493

Відбулися перші виїзні змагання з моменту відкриття клубу Smart Sport, заснованого фізкультурно-спортивним клубом «Новодністровськ»  та Благодійною організацією «Смарт Ангел».

22 квітня спортсмени секції «Панкратіон» взяли участь у відкритому чемпіонаті Чернівецької області з кікбоксингу WAKO.

 Відбувалися змагання у місті Чернівці. Загальним організатором змагань є Чернівецька обласна федерація кікбоксингу (голова Сергій Хрептун) та управління молоді та спорту ЧОДА. Усього у змаганнях взяли участь майже 120 спортсменів різної вікової категорії з Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської та Львівської областей.

 Головним тренером новодністровських спортсменів є Руслан Сольський, який проводить заняття з панкратіону, проте навички дозволяють нашим спортсменам брати участь також і у змаганнях з кікбоксингу, хоч правила дещо відмінні.

 Наше місто на змаганнях представляли два спортсмени – Святослав Захарчук та Лев Левшуков, які виступали у віковій категорії 2009-2010 р.н.

 На рингу наші бійці продемонстрували високій рівень підготовки та силу духу, що допомогло їм вибороти призові місця. Святослав Захарчук здобув І місце у категорії до 26 кг, Лев Левшуков – ІІ місце у категорії до 36 кг.

 Представник команди та голова ФСК «Новодністровськ» -  Анна Піжевська висловлює подяку усім, хто допоміг команді взяти участь у змаганнях: Олександру Крутію (співзасновник організації "Смарт Ангел") за надання фінансової допомоги, а також батькам спортсменів (та особисто Олександру Захарчуку) за те, що вкладають сили та кошти у розвиток спорту.

 Вітаємо юних  новодністровських спортсменів з черговими перемогами на змаганнях такого високого рівня!

  

Відеосюжет про змагання каналу ТВА: http://newsvideo.su/video/8658674