Головна » "Весняний сонцесвіт" у Новодністровському музеї (фоторепортаж)

"Весняний сонцесвіт" у Новодністровському музеї (фоторепортаж)

2 квітня 2018 в 11:53 Переглядів: 479

З метою розширення заходів з реалізації корпоративної соціальної Програми по формуванню позитивного іміджу компанії , а також створення умов для ознайомлення зі світом захоплення енергетиків усіх шанувальників образотворчого мистецтва мешканців та гостей за пропозиції і сприяння адміністрації міського музею у мистецькій залі міського музею організовано експозицію спільної виставки творчих робіт працівників підприємств енергетики та їхніх родин «Весняний сонцесвіт».

Загалом було представлено біля 200 робіт. Урочисте відкриття виставки відбулось 28.03.2018 року. На відкритті були присутні керівники філій «Дністровська ГЕС», «Дирекція з будівництва ГАЕС», ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС», голови та профспілкових організацій, працівники філій, чиї роботи були представлені на виставці, директор міського музею, заступник Новодністровського міського голови, начальник відділу культури міста та городяни - шанувальники аматорського мистецтва.

З привітальними словами виступили керівники філій та голови профспілкових організацій, директор музею, заступник міського голови.

Найкращі роботи були відзначені листами подяки міського музею та міської ради.

Матеріали надані Дністровською ГЕС