Головна » Відбулась нарада з питань безпечного пропуску весняної повені (фото)

Відбулась нарада з питань безпечного пропуску весняної повені (фото)

2 квітня 2018 в 12:20 Переглядів: 662

30 березня о 10.00 год. на Дністровській ГЕС відбулась нарада з питань безпечного пропуску весняної повені  через гідроспоруди Дністровської ГЕС. Присутніми були керівники та фахівці філії «Дністровська ГЕС», філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС»,  ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС», начальник відділу водокористування Дністровського Басейнового управління водних ресурсів, начальник Чернівецького обласного центру з гідрометеорології, начальник Озерної станції м. Новодністровськ, директор національного природного парку «Хотинський», головний інспектор Сокирянського райвідділу ДСНС України у Чернівецькій області, начальник та заступник начальника Чернівецького рибоохоронного патруля агентства рибного господарства України в Чернівецької області.

На нараді було заслухано та обговорено інформацію виступаючих стосовно очікуваного обсягу весняної повені та готовності гідротехнічних споруд та гідромеханічного обладнання філії «Дністровська ГЕС», філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» та «Нижньодністровської ГЕС» до пропуску весняної повені 2018 року.

За результатами обговорення ухвалено протокольне рішення:

Інформацію виступаючих щодо готовності відповідних служб і організацій до весняного водопілля взяти до відома.

Забезпечити попереджувальне інформування про різкі збільшення скидів води через Дністровську ГЕС: Новодністровське РУВР, Нижньодністровську ГЕС, керівництво філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Проводити в період весняного водопілля щоденне 2-х разове обстеження поверхні водосховища на предмет виявлення  скупчення риби біля греблі ГЕС.

Державному агентству рибного господарства України у Чернівецькій області «Чернівецький рибоохоронний патруль» інформувати філію «Дністровська ГЕС» в разі підходу косяків риби до гідроспоруд ГЕС-1.

Дністровському РУВР розробити прогнозний регламент екологічного попуску, який би забезпечив природне відтворення рибних запасів у Дністровському водосховищі.

Помічник директора філії «Дністровська ГЕС», Юлія Фонотова