Головна » У святковій атмосфері відбулось відкриття головної ялинки Новодністровська

У святковій атмосфері відбулось відкриття головної ялинки Новодністровська

21 грудня 2017 в 16:41 Переглядів: 651

19 грудня, у День Святого Миколая Чудотворця, запалила свої різнокольорові вогні головна ялинка Новодністровська. Традиційно це святкове дійство відбулосяна головній площі міста перед Управлінням будівництва.

Організатором заходу виступив відділ культури Новодністровської міської ради. Ведучою дійства стала Юлія Невлад, яка відкрила дійство виконанням святкової пісні. Допомагали їй проводити свято волонтери – старшокласниці новодністровських навчальних закладів.

З вітальними словами до присутніх на урочистому відкритті ялинки звернувся міський голова Анатолій Болдашев: «Ось і дочекалися – сьогодні ми святкуємо День Святого Миколая, і приємно, що саме з нього починаються всі святкування. А попереду нас чекають новорічні дійства.

Сьогодні, відзначаючи це свято, хочеться сказати, що нам є чим пишатися. Та найголовніше в цьому житті, щоб близькі (а ми ж – близькі люди, бо Новодністровськ – це одна велика родина) об'єдналися заради однієї великої мети – зробити своє місто багатим, гармонійно розвиватися, з хорошою роботою і зарплатами. Тому я вас всіх закликаю об'єднатися навколо нашої мети, навколо нашої мрії.

Зі святом! Щастя, любові, багатства, успіхів, Божого благословення і достатку!»

Особливістю цьогорічного відкриття ялинки стали складні погодні умови – сильний вітер та низька температура, що створювало не дуже комфортні умови для перебування. Та, напевно, це заважало тільки дорослим, адже малеча, незважаючи ні на які примхи погоди, радісно стрибала, танцювала та водила хороводи. Особливо сподобалися юним відвідувачам свята цікаві конкурси та естафети.

Та найочікуванішим став момент появи Святого Миколая, якого усі разом кликали дітки. Він прислухався до дитячих голосів та завітав на свято, аби запалити святкові вогні зеленої красуні.

Разом із Миколаєм дітки водили хороводи навколо ялинки. Також охочі могли особисто поспілкуватися з ним та розповісти віршики Святому.

Завершився захід святковою дискотекою, у якій із задоволенням браали участь усі присутні.

 

Нагадаємо, що відкриття ялинки тільки розпочало цикл Новорічно-Різдвяних святкувань у нашому місті. У ніч 1 січня о 2:00 приходьте на площу біля Управління, щоб послухати новорічне вітання міського голови та потанцювати на святковій дискотеці. Цього ж дня о 14:00 біля головної ялинки розпочнуться святкові заходи за участю Діда Мороза та Снігуроньки.

 

Репортаж Ірини Шундрій