Головна » У миттєвостях квітучої ніжності і тремтливого щастя

У миттєвостях квітучої ніжності і тремтливого щастя

13 березня 2018 в 14:44 Переглядів: 909

Атмосфера жіночності й омріяного тремтливого дива запанувала 8 березня звідусюди: з усміхнених облич матусь і дружин, котрі пригортали подаровані квіткові дива, із захоплених роздумами у прагненні зробити найкращий вибір синів та чоловіків, у закликах-запросинах численних господарів квітникового й сувенірного царства, котре запанувало цими днями на приринковій алеї міста, а найголовніше – із теплого й ніжного дотику весни, котра, врешті решт, таки надумала прокидатись і втішити жіноцтво своїм омріяним ласкавим доторком всеохоплюючої диво-обнови!

А направду дивовижне розкошування чарівними обіймами любові й краси, рясно виплетеними у музиці і слові, зігріте щирими й відданими струнами сердець, подарували саме 8 березня жінкам Новодністровська організатори й учасники концертної програми «Жінко, ти – весна, – краса, ти – втіха». Перші промінчики святкового настрою засвітилися у кожної з нас, тільки-но ми заходили до зали Будинку народної творчості та дозвілля «Молодіжний»: весняним настроєм забарвлена сцена та ніжна музика налаштовувала на квітування душі, перші пелюстки якого розкрилися із ніжними поетичними вітаннями від ведучої, начальника відділу культури Альони Присакар. Приємні і таки незабутні хвилини весняного тепла були адресовані тим, до кого ми звертаємось і в радості, і в печалі – нашим бабусям та матерям, сестрам і донечкам, подругам і приятелькам.

Із кожним музичним вітанням все більше тремтіли вражені струни єства, адже навколо запанувала шовковиста лагідність, опоетизована поетами і бережно збагачена майстрами музичного дива: кожна із глядачок мимоволі згадувала найдорожчі серцю миті, залюбки поринаючи у свої спогади, рясно переплетені найрізноманітнішими веснами та кольорами, якими упродовж життя щедротно збагачувалось полотно долі. А в цей час на сцені владарювала, здавалось, сама ЛЮБОВ, витончено сплітаючи свою яскраву березневу мережку голосами наших талановитих вокалістів і ритмами, залюблених у танець аматорів. Уперше організатори дійства вразили уже досить вимогливого новодністровського глядача ідеєю продемонструвати нерозривну і нев’янучу єдність матері й донечки, батька і своєї красуні-доні, матусі й синочка, вигаптуваних душею у дивовижних кольорах пісні! Неприховані сльози помітно бриніли на очах вражених глядачок, коли зі сцени звучали голоси найрідніших: Марини Довбенко та її донечки Юлі, Тетяни й Настуні Данилюків, Алли та Сашуні Чабан, Наталочки й Олега Біланів, Катерини Гевак із дітками Анюткою та Олексійком за вишукано-ангельської підтримки юних красунь, а вже коли у своїй любові зізнавалися матусі Неля Паламарчук, Альона Беженар, Лідія Гончарук та Ірина Паращук зі своїми синочками Олександром, Юліаном, Євгеном і Нікітою, кожна із присутніх мам затамовувала подих у нестримному бажанні обійняти, навіть крізь далекі відстані, своїх любих сонечок і зайчиків, геть малих і вже дорослих і змужнілих синів!.. Зігріли своєю творчістю жіноцтво у залі і Сашко Паламарчук, і Катруся Барабаш, і Вікторія Маковій, і Ірина Понєтайкіна, і Андріан Калим, і Христина Манаскурова, і чудові вихованці приватної студії Тетяни Данилюк «Намисто голосів», і чоловіча група Народного аматорського хору «Калина», і танцювальний колектив БНТД «Молодіжний».

Не обійшлося у святковій програмі без сюрпризів: під час розіграшу щасливих номерів заздалегідь отримані сердечка принесли приємні миті весняних подарунків із квітами трьом глядачкам. святкових ноток ліричної романтики та влучного гумору додали і влучні відеодоповнення до концертного задуму.

І що б там не вирішували владні мужі й політики про саме цей день календаря, які б не панували навколо ідеї, а пошанування ЖІНКИ завжди було, є і зостанеться митями квітучої ніжності й тремтливого щастя!

Інна Гончар

Фото: Ігор Лалак