Головна » У дошкільних навчальних закладах Новодністровська звучали колядки та щедрівки (фоторепортаж)

У дошкільних навчальних закладах Новодністровська звучали колядки та щедрівки (фоторепортаж)

18 січня 2018 в 13:52 Переглядів: 569

Нині в Україні пісня гомоніє,
Христос народився – весь народ радіє,
І вся Україна Христа Прославляє!
Слава Україні! Христос ся рождає!
Україна – це рідний дім, де жили діди і прадіди, живуть батьки та підростають юні українці. У ці зимові дні нового 2018 року всією нашою землею крокує яскрава феєрія, присвячена святам Різдва Христового та Старого нового року – колядування, щедрування, засівання. Долучаються до цікавих заходів і найменші мешканці нашого міста.
11 січня вихованці дошкільного навчального закладу «Радість» провели чудове свято, сповнене домашнього тепла та любові, з промовистою назвою: «Христос народився – славімо його!». 12 січня колядували та водили козу у ДНЗ «Теремок», а в садочку «Ромашка» відбулася розвага «Господарю, господарочко, пустіть до хати Маланочку».
Ці заходи були покликані розповісти дітям про свято Різдва Христового, збагатити мовлення діток колядками, виховувати у них повагу до рідної національної  культури, звичаїв, інтерес до народної творчості.
Дошкільнята розповідали вірші, співали пісні і колядки, у невеличких сценках відтворювали стародавні події, виконували танцювальні композиції. Головні актори – вихованці старших та середніх груп. Проте і найменші дітки уважно слухали та підспівували знайомі колядочки, щиро аплодуючи та радіючи усьому, що відбувалось.
Нехай ще не зовсім усвідомлюючи зміст, але відчуваючи душею, діти намагалися якнайкраще виконати все те, що вивчили з вихователями і батьками – колядки, щедрівки, віншування та засівання.
Бажаємо усім маленьким колядникам та щедрувальникам, щоб Віфлеємська зірка наповнила їхні домівки щастям, достатком та миром, а серця  – вірою і надією на краще майбутнє! Щоб новонароджений Ісус приніс у цей світ мир та добро, а коляда, яка лунає у ці святкові дні, сповнювала людей радістю і теплом!
Ірина Шундрій