Головна » У дитячому садочку обирали «Родину року» (фоторепортаж)

У дитячому садочку обирали «Родину року» (фоторепортаж)

27 листопада 2017 в 13:00 Переглядів: 968

Наприкінці тижня 17 листопада у ДНЗ «Радість» відбулась неймовірно цікава подія - вперше в історії садочка був проведений конкурс «Родина року – 2017».

Захід відбувся під гаслом «Обереги щастя дитини – садочок та родина», мета якого – виховувати повагу до родини, гордість за своїх рідних, почуття патріотизму та доброти, усвідомлення себе часткою свого народу й особистої причетності до всього, чим живе народ, виробляти активну життєву позицію дитини.

Усього участь у конкурсі взяло 6 родин: Марецькі, Цимбалюки, Римарі (вихованців старших груп), а також Купчиків, Гончарюків та Пастушків (середніх груп).

Оцінювало родини та виставляло бали почесне журі у складі – керуючий справами виконкому Борис Петрик, начальник відділу культури Альона Присакар, заступник начальника відділу гуманітарної політики Мар’яна Герасимова та відмінник освіти України, яка 24 роки пропрацювала завідоючою садочку, Лариса Сушкова.

У першому конкурсі команди розповідали про свої родини, аби ближче познайомити присутніх з їх членами. Як і завжди енергійна та ініціативна завідуюча садочком – Людмила Дроздова привітала усіх присутніх святковим короваєм, як символом традиційних родинних цінностей. Далі вона провела цікавий інтелектуальний конкурс.

Далі на родини чекали спортивно-розважальні естафети, де вони мали нагоду продемонструвати свої спритність та швидкість.

Фінальним етапом заходу став «Конкурс талантів», у якому одні родини хором виконували улюблені пісні, демонструючи свої творчі здібності, інші намагалися вразити журі кулінарною майстерністю.

Між конкурсами розважали глядачів творчі колективи старших груп («Яблучко» та «Колобок»). Дітки виконували цікаві танцювальні композиції та музичні номери.

Варто зазначити, що захід викликав неймовірний ажіотаж, тож актова зала ДНЗ «Радість» не змогла вмістити усіх бажаючих подивитись на улюблені команди. Глядачі  активно підтримували конкурсантів, та навіть підготували плакати та кричалки.

Непомітно свято добігло кінця, тож настав час нагороджувати команди за їх старання. У заході «Родина Року» ніхто не залишився поза увагою, а отже нагороди були розподілені наступним чином:

«Інтелектуальна родина» - родина Купчиків

«Дружня родина» - родина Гончарюків

«Весела родина» - родина Марецьких

«Творча родина» - родина Римарів

«Спортивна родина» - родина Пастушків

І найголовнішу нагороду «Родина року - 2017» - отримала родина Цимбалюків!

Усі учасники були нагороджені солодкими призами, які підготували батьківські комітети груп.

Яскраво завершаючи такий чудовий захід, усі присутні виконали пісню Назарія Яремчука «Родина, родина», знайомі слова підспівували і учасники, і журі, і глядачі.

Дякуємо організаторам за чудове свято, а родинам за особистий внесок та участь! Чудове починання, тож сподіваємось що наступного року захід стане загальноміським та об’єднає усі садочки міста.

 Фоторепортаж Ірини Шундрій