Головна » У бібліотеці нагородили переможців конкурсу «Великдень нашої душі! (фоторепортаж)

У бібліотеці нагородили переможців конкурсу «Великдень нашої душі! (фоторепортаж)

18 квітня 2018 в 16:30 Переглядів: 454

Великий день, Великдень – так називали це свято наші предки, трипільці, ще 7 тисяч років тому. Після 22 березня наставав великий світловий день.

Колись це було святом пробудження природи із мертвого зимового сну, повернення до життя всього живого. Із приходом християнства воскресіння Христа стало символом пробудження з мертвого до живого. А символом Його воскресіння є писанка. Тож на Великдень прийнято ходити в гості до сусідів, друзів і родичів, христосуватися й обмінюватися великодніми стравами: пасками, яйцями, пирогами та іншими стравами.

Із настанням чудового весняного свята Великодня, особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. Новодністровська міська бібліотека теж не стала винятком і загорілася бажанням організувати 11 квітня разом із керівником гуртка «Обозотворча студія» Будинку дитячої творчості Оленою Володимирівною Трофанюк виставку дитячого малюнка під назвою «Великдень нашої душі». Це бажання було засвідчене чудовими роботами юних талантів, прекрасних діток, які своїми роботами продемонстрували нам присутнім усю велич своєї фантазії, розуміння, навички та уміння малювати. З їхніх робіт ми, дорослі, зрозуміли, що наше майбутнє – дітки – добре знають та поважають українські традиції.

Завідуючою міською бібліотекою Людмилою Олександрівною Мідріган було проведено перегляд ілюстрованих книг про це свято із розповіддю про історію і традиції Великодня.

На завершення зустрічі, підбиваючи підсумки, журі у складі начальника відділу культури А. А. Присакар, директора Новодністровського будинку дитячої творчості Н. Г. Глушко та керівника гуртка «Обозотворча студія» О. В. Трофанюк було визначено трьох переможців: І місце – Наталя Волошина, ІІ – Даніїл Кіцану, ІІІ – Анастасія Скрипник. Звичайно не обійшлось і без призів для переможців та учасників цієї виставки. А фінальним акордом свята стали щирі, теплі слова вітання, захоплення та подяки учасникам виставки від начальника відділу культури А. А. Присакар та директора БДТ відділу гуманітарної політики Н. Г Глушко.

Людмила Мідріган, завідуюча міською бібліотекою