Головна » Традиційні змові змагання з шахів визначили найсильнішого гравця міста (фоторепортаж)

Традиційні змові змагання з шахів визначили найсильнішого гравця міста (фоторепортаж)

24 січня 2018 в 12:08 Переглядів: 774

У суботу, 20 січня, у Новодністровську відбувся традиційний «Зимовий кубок» з шахів серед дорослих та дітей.

Загалом на змаганнях були присутні 12 шахістів, які змагалися між собою у дорослій віковій категорії.

Організатор змагань: Новодністровський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради. Саме у приміщенні Центру на території ЗОШ ІІ–ІІІ ст. і відбувався турнір.

У ході запеклої боротьби визначилась трійка переможців. І якщо з переможцем турніру все було зрозуміло ще до розіграшу останніх партій, то за ІІ та ІІІ місця шахісти змагалися до останнього. Зрештою, результати такі:

І місце – Володимир Мигаленюк,

ІІ – Євген Аніщенко,

ІІІ – Віктор Березовський.

Також у цей день відбувалися змагання з шахів серед дітей. І хоч кількість учасників турніру була мінімальною, та у цій віковій категорії теж є свої переможці:

І місце посів восьмирічний Володимир Турчин,

ІІ – Артем Маркітан,

ІІІ – Андрій Черватюк.

Усі призери змагань отримали грамоти та медалі, головний переможець у старшій категорії – кубок, а школярі ще й заохочувальні спортивні призи.

Окремо хочеться відзначити, що після 8-місячної перерви і тривалої реабілітації внаслідок важкої хвороби, уперше у шахових змаганнях взяв участь відомий новодністровський спортсмен та тренер Володимир Мигаленюк. І не просто взяв участь, а переміг! Під час нагородження він зізнався, що, напевно, цей кубок один із найважливіших у його житті. Побажаємо йому якнайшвидшого цілковитого одужання та вітаємо з цією визначною перемогою!

Репортаж Ірини Шундрій