Головна » Святий Миколай завітав до діток Новодністровська

Святий Миколай завітав до діток Новодністровська

21 грудня 2017 в 10:40 Переглядів: 584

Кожного року малеча з радістю очікує настання новорічних свят, які розпочинаються саме у день Святого Миколая. Дітлахи з нетерпінням чекають пробудження, аби заглянути під подушечку – чи приніс подаруночок Миколай.

За святковою традицією, разом із батьками, вітають своїх вихованців педагогічні колективи шкіл та садочків. Не винятком став і Новодністровськ.

Саме 19 грудня Святий Миколай завітав до дитячих садочків нашого міста, аби привітати малечу. Ми приєдналися до нього під час візиту до вихованців ДНЗ «Радість».

Святитель прийшов до діток із подарунками. Роздаючи солодощі, бажав їм бути чемними, робити добро, не ображати нікого і не сваритися.

Разом із ним вітала діток і Людмила Мідріган – завідуюча міською бібліотекою та Людмила Дроздова – завідуюча ДНЗ.

Важко описати емоції, коли ти бачиш десятки радісних посмішок та щасливих оченяток діток, які отримували подарунок із рук самого Миколая! Особливо яскравою була реакція у наймолодших вихованців садочку з ясельних груп – процесія вже вийшла з групи, а вони так і залишалися непорушно стояти з відкритими ротиками та здивованими очима.

Дякуємо усім, хто долучився до того, аби привнести у юні душі чарівну казку та радість. Саме у такі моменти розумієш, що дійсно, діткам для щастя потрібно так мало.

Вітаємо усіх із прийдешніми святами – здоров’я, щастя, радості, спокою і миру вам у ваших родинах!

 

Репортаж Ірини Шундрій