Головна » Смачний благодійний ярмарок відбувся у Новодністровській школі ІІ–ІІІ ступенів (фоторепортаж)

Смачний благодійний ярмарок відбувся у Новодністровській школі ІІ–ІІІ ступенів (фоторепортаж)

29 грудня 2017 в 10:19 Переглядів: 1610

22 грудня, у святковий тиждень між Днем Святого Миколая та католицьким Різдвом, у Новодністровській загальноосвітній школі ІІ–ІІІ ступенів відбувся благодійний новорічно-різдвяний ярмарок солодощів.

Раніше у цьому закладі вже проводила подібна доброчинність: попереднього разу ярмарок організовувався для збору коштів на допомогу воїнам АТО.

Проте ініціатором «Новорічних витребеньок» (а саме таку назву мав захід) стали саме діти, переможці проекту «Відкривай Україну». Коли вони були на конкурсі, то багато спілкувалися з іншими школярам і побачили, наскільки відрізняється устаткування шкіл у країні. Тож саме тоді вони загорілися щось змінити у своїй, реалізувавши такі бажані нововведення. Президент та учнівське самоврядування підтримали задум «Гарячих сердець» та розпочали спільну підготовку.

Відбувався ярмарок у фойє школи, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Участь взяли усі класні колективи, які презентували свої власні солодкі вироби.

На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-купці, а також просто гості, які зазирнули на смачненьке. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.

Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!

Що цікаво, були в асортименті не тільки солодкі страви: 8-А клас викликав справжній ажіотаж своїм вареничним столом «Наминайки». Підготувався класний колектив креативно не тільки до вибору страв. Так задля привернення уваги покупців були навіть виготовлені костюми вареників!

Загалом усі діти підійшли до завдання досить творчо. Аби відрізнятися та продати якнайбільше солодощів, школярі вдягали цікаві костюми, декламували вірші, вигукували та навіть співали і танцювали!

Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішилися гарним настроєм своїх учнів.

Після школи діти з солодощами вирушили до Новодністровської міської ради, аби запропонувати і їм відвідати смачних наїдків та підтримати так благодій мету. Також солодкі вироби активно купували перехожі.

Новорічно-Різдвяний ярмарок є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, підуть на реалізацію шкільних проектів. Скільки вдалося зібрати, організатори поки не знають, адже скриньку ще не розпаковували. Зрештою, виходячи з суми, міркуватимуть, на що саме з проектів вистачить. Серед варіантів – апаратура для організації шкільного радіо, велика плазма у їдальні, сучасні тренажери у спортзал. Це – лише приблизний перелік ідей, а остаточно вирішуватимуть діти.

Організатори, адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.

Репортаж Ірини Шундрій