Головна » Результати VІІІ туру Відкритого чемпіонату м. Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» (фоторепортаж)

Результати VІІІ туру Відкритого чемпіонату м. Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» (фоторепортаж)

13 березня 2018 в 10:00 Переглядів: 389

11 березня в ігровому залі спорткомплексу КУ «Новодністровська ДЮСШ» відбувся восьмий тур відкритого чемпіонату м. Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр».

Нагадаємо, що організаторами чемпіонату виступають: Новодністровська міська рада, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу» та головний спонсор змагань, фізична особа-підприємець Денис Маслюк, який свою підприємницьку діяльність здійснює з метою надання громадянам можливості працевлаштування за кордоном під відомим, власним брендом –  «Віза Центр».

В передостанньому, восьмому, турі багато команд змінило своє розташування у турнірній таблиці, незмінними залишаються лише перші два місця. Лідер турніру корманський «Кристал», впевнено обіграв шишковецьку «Ауру» та за тур до закінчення чемпіонату, достроково став чемпіоном. «Дністровська ГАЕС», закріпивши свою другу позицію, розгромила команду «Сокирянського РЕМу», посунувши їх на сходинку вниз.

Вперше за всі тури Чемпіонату, обігравши команду ФК «Ожеве», до трійки лідерів увійшла футзальна команда «Грубна». Здобувши перемогу у напруженому матчі проти «Ласки», білоусівська команда «Віза Центр» піднялась на четверту сходинку, змістивши суперників з третього на п’яте місце. Одразу на дві сходинки піднялась ФК «Романківці», яка перемогла команду ФК «Селище».

До завершення Чемпіонату залишився усього лише один тур. І хоч перші два місця вже визначені, інтригуючою залишається ситуація з тим, хто ж посяде третє місце, адже на нього претендують одразу декілька футзальних колективів. Зрозуміло одне - останній тур буде напруженим, адже усім треба вигравати.

Слід зазначити також, що фінальний, 9 тур, переноситься на 25 березня.

 

Результати ігор VІІІ туру:

«Сокирянський РЕМ» - «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ 0:12 (0:2)

ФК «Грубна» - ФК «Ожеве»  8:3 (6:1)

ФК «Романківці» - ФК «Селище» 9:4 (5:1)

 «Кристал» с.Кормань  - «Аура» с.Шишківці  8:2 (4:1)

 «Ласка» м.Новодністровськ - «Віза Центр» с.Білоусівка 3:5 (0:1)

 

Команда

Ігри

Голи

Різниця

Очки

Виграно

Нічия

Поразка

1

"Кристал" 

8

0

0

57-19

38

24

(с.Кормань)

2

«Дністровська ГАЕС»

6

1

1

73-31

42

19

(м. Новодністровськ) 

3

ФК «Грубна»

5

1

2

53-41

12

16

4

"Віза Центр"

(с.Білоусівка)

5

0

3

50-26

24

15

5

«Ласка»

(м.Новодністровськ)

5

0

3

37-29

8

15

6

ФК «Романківці»

3

0

5

39-31

8

9

7

ФК «Ожеве»

3

0

5

41-35

6

9

8

«Сокирянський РЕМ»

3

0

5

24-59

-35

9

9

«Аура»

1

0

7

31-61

-30

3

 (с. Шишківці)

10

ФК «Селище»

0

0

8

27-95

-68

0

 

Кращі бомбардири Чемпіонату станом на VІІІ тур:

  1. Коломієць Максим («Віза Центр», Білоусівка) - 16
  2. Трач Олег («Дністровська ГАЕС») - 15
  3. Телятников Віталій  («Дністровська ГАЕС») – 15

 

Наводимо офіційні результати туру, згідно протокольних даних зіграних матчів:

 

1 гра. «Сокирянський РЕМ» - «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ 0:12 (0:2)

«Сокирянський РЕМ»: Лінгурян О.,  Швець Д., Кіструга І., Кіструга О., Маковей І., Гринько Р., Бучацький Р., Богач Т., Паращук Д., Серебрянський А.

«Дністровська ГАЕС»: Телятніков В., Бурлака О., Шевчук В., Трач О., Войтов С., Бірюк В., Якимчук В., Донець П., Місюрко О., Клімов Д.

Голи: Телятніков В. (4), Бурлака О. (3), Шевчук В. (2), Трач О., Войтов С., Бірюк В.

Кращий гравець матчу: Телятніков Віталій.

 

2 гра.  ФК «Грубна» - ФК «Ожеве»  8:3 (6:1)

ФК «Грубна»: Тимофєєв І., Соколов Т., Ткачук Р., Варварюк В., Олійник В., Марченков Є., Поляков Я., Юрко Р., Глєбов М., Корнєєв І.

ФК «Ожеве»: Мартиненко Д., Войцеховський А., Дудник О., Говязов О., Лісяний Д., Притуляк С., Шкута О., Новіцький В., Свідніцький Ю.

Голи: Тимофєєв І. (2), Соколов Т. (2), Ткачук Р., Варварюк В., Олійник В., Поляков Я., - Свідніцький Ю. (2)

Попередження: Притуляк С.

Кращий гравець матчу: Варварюк Василь.

 

3 гра.  ФК «Романківці» - ФК «Селище» 9:4 (5:1)

ФК «Романківці»: Зубаль Р., Лисий П., Нікуліца Б., Сімак В., Шундрій М., Вахнован В., Степаненко О.

ФК «Селище»: Олійник О., Боднар В., Мельник Д., Мирон Р., Арсенюк Р., Затолочний А., Афанасьєв Р., Демченко В., Кривчанський Ю., Симак Е.

Голи:  Зубаль Р. (4), Лисий П. (2), Нікуліца Б., Сімак В., Шундрій М. - Олійник О. (3), Мельник Д.

Кращий гравець матчу: Зубаль Ростислав.

 

4 гра. «Кристал» с.Кормань  - «Аура» с.Шишківці  8:2 (4:1)

«Кристал»: Денисов Д., Пріпа А., Пріпа П., Рудак Б., Паращук Д., Паращук В., Мороз В., Попик П., Унгурян Л., Унгурян В., Куляк В., Рудак Б., Кушнір Д., Люльчак А.

«Аура»: Руснак В., Фрасіняк О., Гелич Б., Руснак В., Унгурян П., Кадельник І., Карбунар І., Мацейко В., Хабуля Ю., Хабуля Д., Боднарюк В.

Голи:  - Пріпа А. (4), Паращук В. (2), Мороз В., Куляк В. - Руснак В., Унгурян П.

Попередження: Гелич Б.

Вилучення: Гелич Б. (2 ж/к)

Кращий гравець матчу: Попик Петро.

 

5 гра.  «Ласка» м.Новодністровськ - «Віза Центр» с.Білоусівка 3:5 (0:1)

«Ласка»: Гончар Д., Бежнар М., Настасій І., Настасій Р., Долінський А., Богачук Р., Кіструга А., Мельник О., Джур Р., Попов О., Продан М.

«Віза Центр»: Коломієць М., Злий Д., Римлянський О., Архілюк А., Олійник О., Олійник С., Бунтило І.

Голи:  Гончар Д. (2), Бежнар М. - Коломієць М. (4), Злий Д.

Попередження: Гончар Д.

Кращий гравець матчу: Коломієць Максим.

 

Завершальний, ІХ тур, Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» відбудеться у неділю, 25 березня 2018 року.

Розклад ігор:

11.00  ФК «Ожеве» - «Сокирянський РЕМ»

12.10  «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ - «Аура» с.Шишківці 

13.20  ФК «Селище» - «Віза Центр» с.Білоусівка

14.30  ФК «Романківці» - ФК «Грубна»

15.40  «Ласка» м.Новодністровськ - «Кристал» с.Кормань 

 

Наступну гру пропускають:

  1. Гелич Б. («Аура» с.Шишківці)

Підготувала Ірина Шундрій. Фото - Олександр Богачук