Головна » Особливий дотик душевності й любові (фоторепортаж)

Особливий дотик душевності й любові (фоторепортаж)

6 лютого 2018 в 10:38 Переглядів: 571

до рідного слова, шани до прабатьківських скарбів і народних звичаїв і традицій відчули нещодавно усі учасники семінару-практикуму учителів мистецтва та художньої культури, українознавства навчальних закладів Сокирянського району, який об’єднала професійним спрямуванням дружня учнівська та педагогічна команда Ожівської школи. Із неймовірно привітним сонячним усміхом розпочалося привітне родинне стрічання «Почуття та відтворення краси моїм народом. Естетичне виховання засобами мистецтва творчої особистості учнів».

Як справжня господиня, директор школи Тамара Іванівна Нігалатій презентувала візитку навчального закладу та розповіла про його традиції, педагогічний склад, досягнення учнів у навчальній та позакласній діяльності, звернувши увагу на справжні скарби творчості дітей та їхніх батьків у виставці «Паростки дитячого креативу», котру організувала педагог-організатор Олеся Петрівна Івасюк.

Із особливою приємністю ми з Михайлом Васильовичем Рожком відчували себе запрошеними гостями на мистецькій зустрічі «Суцвіття музики і слова», яку не просто підготувала, а прожила небайдужою душею, вчитель мистецтва Валентина Іванівна Шибінська. Педагог так продумала до дрібниць свій сценарний задум, що ми із Михайлом Васильовичем радо ділились із учнями та вчителями-учасниками семінару своєю творчістю, схвильовано вслухаючись у кожне слово дітей-ведучих та щиро дякуючи за пам’ятні дарунки, які, до речі, так припали до душі своєю напрочуд помітною високою духовністю, і, головне, сердечну щирість. А наші спільні авторські пісні у виконанні учениці Марії Гандзюк та вчителя мистецтва Валентини Іванівни Шибінської глибоко розчулили і подарували незабутні враження.

Після невеличкої фотопаузи ми всі разом залюбки поринули у знайому з дитинства атмосферу обрядового дійства «Меланчин вечір по-ожівському», під час якого діти під акомпанемент Валентини Шибінської за задумом педагога-організатора Олесі Петрівни Івасюк та вчителя українознавства Наталії Іванівни

Гимплюк відтворили обряд «Меланки», традиції водіння «Кози» та місцеві щедрівки за участі знаної у селі бабусі-культпрацівника і аматора сцени Марії Василівни Дудник.

Після виховних заходів для учасники семінару-практикуму побували на Дністровській ГАЕС у рамках екскурсії «Люби і знай свій рідний край». За допомогою цікавих фактів та промовистих цифр, що підготував провідний фахівець групи взаємодії з органами влади та громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Микола Федорович Ковальчук, учителі мали змогу осягнути велич будівництва найбільшої в Європі гідроелектростанції.

А насамкінець – щиро подякувати один одному за гостини та знайомство, а за організацію та душевність – учнівському та педагогічному колективам Ожівської ЗОШ І–ІІ ст. на чолі з директором Т. І. Нігалатій.

Інна Гончар