Головна » У Новодністровському БДТ відбулася виставка "Родинний дивосвіт" (фото)

У Новодністровському БДТ відбулася виставка "Родинний дивосвіт" (фото)

7 березня 2018 в 15:00 Переглядів: 581

За роки тісної співпраці педагогів, гуртківців та батьків у Новодністровському будинку дитячої творчоті склалася певна система партнерської роботи, з'явилися сталі традиції. Якщо раніше основною формою спілкування з батьками були індивідуальні співбесіди, збори, то сьогодні спілкування відбувається на якісно новому рівні.

Вивчаючи запити батьків, їх родинний досвід, естетичні вподобання та моральні пріоритети, кожен керівник будує свої відносини з батьківським колективом відповідно до напрямку роботи гуртка, свого професійного і педагогічного досвіду.

Без підтримки та допомоги батьківської громади не відбувається жоден виховний захід у закладі. Роль батьків у цих заходах як вдячних глядачів і активних учасників.

Так, з 5 по 7 березня 2018 року в Новодністровському БДТ відбулася виставка родинної творчості «Родинний дивосвіт».

На виставці були представлені творчі роботи вихованців та їх батьків, зокрема Маринюк Аласи та Маринюк К.В. (гурток «Сувенірний»), Власюк Анни та Власюк О.В. (гурток «Художня обробка соломки»), Бондар Варі та Пашкової Н.П. (гурток «Сувенірний»), Гузоватої Тетяни та Гузоватої М.І. (гурток «Бісероплетіння»), Бацури Іллі, Бацури Р.В. та Бацури С.С. (гурток «Моделювання»), Московчук Марини та Московчук С.В. (гурток «Сувенірний»), Титовського Сергія та Титовської Н.Л. (гурток «Моделювання»).

Вироби з різних напрямків мистецтва: аплікація соломкою, художня вишивка, оригамі, моделювання, 3D конструювання, канзаші, квілінг, паперопластика – світ краси і фантазії. Роботи виконані руками юних майстрів та їх батьків доводять, що джерело творчості справжніх талантів – невичерпне. 

С. Долинна, заступник директора НБДТ