Головна » Нові творчі скарби юних новодністровських талантів

Нові творчі скарби юних новодністровських талантів

22 грудня 2017 в 10:11 Переглядів: 619

Набути як виконавську, так і сценічну майстерність учнів мистецьких закладів у межах лише окремого навчальної установи, звичайно ж, можна, але викарбувати оті надзвичайно яскраві грані таланту – лише плекаючи його у різноманітних конкурсах та творчих змаганнях.

Саме так вважають і уже традиційно торують творчу стежечку мудрі наставники і небайдужі батьки юних талантів Новодністровської музичної школи. Обдаровані вихованці педагогів Раїси Володимирівни Ридванської та Людмили Костянтинівни Димитрюк неодноразово демонстрували яскраву гру і виконавську майстерність. Цього разу вони спільно вирушили 1 грудня на VI-ий Міжнародний конкурс молодих виконавців «Подільський водограй», що згуртував музичну еліту у педагогічному університет ім. Михайла Коцюбинського у Вінниці. Цю непросту творчу сходинку вдалося гідно підкорити у номінації «Гітара» натхненній розумниці Олі Худиківській, котра легко виборола IV-ту призову премію, незважаючи на солідну конкуренцію у її віковій категорії. А скрипаль Андрій Рябий мав сміливість позмагатися у виконавській майстерності у номінації «Струнно-смичкові інструменти» зі скрипалями високої професійної підготовки із різних міст України та Молдови. Андрій та його концертмейстер Наталя Єгорівна Мельник достойно виступили, гідно представили Новодністровськ на міжнародному рівні, отримавши поки що «Диплом за участь».

Уже наступного тижня, 9 грудня невтомні Раїса Володимирівна Ридванська із батьками вирушили до Кам’янця-Подільського на Всеукраїнський фестиваль «Сяйво калити», аби надалі викарбовувати техніку і завойовувати прихильність нової сцени, вибагливого глядача та, особливо, поважного журі. За результатами Оля Худиківська привезла на згадку диплом за участь, а Ілля Юрчак довів усім, що він – чи не профі серед однолітків, завоювавши І місце і отримавши пам’ятну статуетку. За виступ у дуеті ці гітаристи мають диплом за участь. У приємні спогади і дітей, і дорослих повертатимуть неодноразово і миті зустрічі їх міський оркестром, і незабутня безкоштовна екскурсія містом та подаровані сувеніри з глини з видами міста, котрі подарували їм організатори фестивалю.

Ось так, спільно плекаючи дитячі таланти, шлях до зірок видається яскравішим і набагато цікавішим! Вітаємо і щиро зичимо нових досягнень і перемог! А педагогам щиро дякуємо за невтомний труд і наполегливу кропітку працю, завдяки чому на творчому небосхилі цих дітей з’являються нові зірочки!

Репортаж Інни Гончар