Головна » На гостини до Святого Миколая до міської бібліотеки

На гостини до Святого Миколая до міської бібліотеки

21 грудня 2017 в 16:36 Переглядів: 524

На передодні Нового року, 19 грудня, відзначається День Святого Миколая. Це – день, коли трапляються дива, загоюються душевні рани, здійснюються потаємні мрії, які під силу лише чарівнику Миколаю. Найбільше чекає і полюбляє це свято малеча, за сюрпризи під подушкою, а дорослі – за привітання.

Ось і працівники міської бібліотеки вирішили створити казкову подорож до королівства книг для маленьких мешканців міста – вихованців ДНЗ «Ромашка» середньої групи «Калинка» (вихователь Альона Олександрівна Калим), запросивши їх на гостини до Миколая.

Протягом години дітки здійснили подорож у минуле та дізналися, звідки пішло це свято. Також вони переглянули веселий мультик про Святого Миколая та жартівливого хлопчика-бешкетника. Але найбільш чарівним моментом нашого свята стала поява Святого Миколая, якого втілював у життя працівник відділу культури БНТД «Молодіжний» Віктор Миколайович Заболотний. Словами не переказати ті хвилюючі погляди, хвилювання діток, які дивилися в очі Миколаю, повіривши у казку. Своїми дитячими щирими віршиками вони продемонстрували Святому Миколаю, що цілий рік були слухняні, добрі та ввічливі, за що отримали у подарунок солодощі.

Міська бібліотека також не залишила своїх маленьких гостей без подарунка, подарувавши на згадку книжечку нашого земляка Івана Семеновича Нагірняка «Таїнство світлого празника».

Усі присутні отримали найкращий подарунок – веселий сміх маленьких діток та океан позитиву від зустрічі. На завершення казкового свята гості зробили зі Святим Миколаєм фото на згадку.

Щиро вітаємо вас зі Святом Миколая! Нехай він принесе до вашої хатини мир і щастя у родину!

Щоб в житті усе велося і добро щодня лилося!

Щоб від цього дня Миколи жили ви в добрі й любові!

Щоб не знали ні бід-горя у бурхливім житті морі!

Щоб пишався вами край, а найбільше – Миколай!

Бо він любить всіх, хто в мирі, в згоді, в правді, неспесивий...

І до тих він уночі несе звабні калачі,

Ще й цукерки і цукати, щоб солодко було спати!

Усім нам у день Святого Миколая залишається вірити у диво, чекати добра, миру, і кохання. Віримо, що він подарує це диво кожному з нас і усій нашій Україні. Зі святом, шановні мешканці та гості міста!

Людмила Мідріган, завідуюча міської бібліотеки

<pre> </pre>