Головна » Ломачинці отримали власний бренд, якій презентували дизайнери з Києва! (фоторепортаж)

Ломачинці отримали власний бренд, якій презентували дизайнери з Києва! (фоторепортаж)

18 січня 2018 в 14:34 Переглядів: 1185

11 січня у Ломачинцях відбулась дуже цікава та визначна подія – презентація власного бренду села! Нагадаємо, що влітку 2017 року Всеукраїнський соціальний проект Brandville оголосив конкурс брендування сіл України. Мета проекту – допомогти активним сільським громадам отримати власний бренд. Слоган: «Бренд села – це сила!»

Ломачинці вже друге буковинське село, що отримає свій власний бренд, адже у вересні його отримало село Червона Діброва, що входить до Глибоцької ОТГ. А загалом в Україні – четверте.

Попередньо команда Brandville вже гостювала у Ломачинцях у листопаді 2017 року. Саме тоді дизайнери збирали інформацію та розповіді місцевих жителів про цікаві особливості краю та самого села, оглядали місцевість, визначні місця та краєвиди. Також тоді була організована зустріч із мешканцями, на якій відбулась презентація проекту та майстер-клас.

У січні 2018 команда Brandville приїхала у тому ж складі: шеф-дизайнер студії «LOGOGO» Тарас Доненко, арт-директор студії «LOGOGO» Олександра Павловська та арт менеджер Мистецької резиденції імені Назарія Войтовича Людмила Ничай.

О першій годині дня у приміщенні Ломачинецької сільської ради, за участю активістів села, нарешті відбулась довгоочікувана подія – презентація власного бренду!

Вів презентацію Тарас Доненко, який розповів, як і що саме наштовхнуло команду Brandville на створення саме такого візуального відображення Ломачинців. На початку зустрічі він продемонстрував відеоролик про попереднє перебування команди у Ломачинцях. Потім перейшли до самої презентації, інформацію з якої наводимо нижче.

Дизайнери прослідкували триєдність у суті Ломачинець:

* родюча ЗЕМЛЯ, збагачена фосфором:

- чисті та стрімкі ВОДИ Дністра з вершин Карпат,

- теплі ВІТРИ з Молдови;

* усе це створює унікальний клімат для:

- садівництва,

- зеленого туризму,

- народження та виховання геніальних людей;

* село – на високому березі Дністра на перетині ТРЬОХ областей.

В ОСНОВІ ЛОГОТИПУ – древній символ ТРИНІНГ (тригвер, тригверт), який обрали, адже навколо Ломачинців Дністер описує дугу, що за своєю динамікою схоже на вигин тригвера.

Кольори логотипу: ЗЕЛЕНИЙ (уособлює багатство, буяння рослинного світу, його воскресіння) та БЛАКИТНИЙ (чисте небо, вода, здоров’я).

Загальне трактування логотипу таке: «Тривер зображує Дністер у тій його частині, де річка огинає Ломачинці, а також там, де зустрічаються три області. На берегах Дністра ростуть сади. Кола – символ плодів. Логотип має кілька сенсів, які він може нести залежно від задачі».

ПОЗІОНУЦІВАННЯ ПОЗИЦІОНУВАННЯ ЛОМАЧИНЦІВ: багата історія, трипільські знахідки, дивовижний Дністер, Гостра скеля, фосфорити, панські липи, платан, видатні мешканці, легенди. Ломачинці – сучасне село, яке має дуже багато ЛЕГЕНД та цікавих історій. Також пишається видатними, ЛЕГЕНДАРНИМИ вихідцями з села.

Головний слоган, що уособлює сутність села: «ЛОМАЧИНЦІ – ЛЕГЕНДАРНІ!»

Також є чотири підлогтипи: ЛОМАЧИНЦІ людяні (село цікавих та видатних людей), ЛОМАЧИНЦІ фестивальні (люди, фестивалі), ЛОМАЧИНЦІ фермерські (сади на березі Дністра) та ЛОМАЧИНЦІ географічні (точка перетину трьох областей).

На зустрічі дизайнери представили різноманітну сувенірну продукцію з фірмовим логотипом: футболки, магніти, кружки, блокноти, значки, наклейки, етикетки для брендування продукції власного виготовлення. Також вони виготовили вказівники вулиць та нумерацію будинків.

За словами представників та сільського голови Наталії Петрик, далі у планах ломачинчан – великі перспективи стосовно того, як за допомогою власного бренду розвивати село, надаючи йому все нові перспективи! І ще один приємний сюрприз – дизайнери виготовили новий банер із логотипом Ломачинців, який вже висить при в’їзді у село.

Наступного дня гості ознайомилися з Ломачинецькими традиціями маланки та провели майстер клас щодо розробки соціально важливих проектів, один із яких мешканці села мають наміри втілити в життя вже найближчим часом.

Ініціатор проекту Ігор Нажига зазначив на своїй сторінці у соцмережі: «Невеличка еволюція! Село Ломачинці впевненими кроками розвивається! Можливо, повільніше, ніж того хотілося б, та все ж воно змінюється і ми разом із ним! Ми маємо бренд, а тепер його потрібно розвивати! Справа залишилася за малим: „Розпочати і закінчити“ Але, як я завжди зазначаю: „Разом зробимо більше!“»

Репортаж Ірини Шундрій