Головна » «Ходить по землі Святий Миколай» (фоторепортаж)

«Ходить по землі Святий Миколай» (фоторепортаж)

21 грудня 2017 в 9:48 Переглядів: 578

Уже більше 10 років поспіль фольклорно-етнографічний гурток «Баюр» під керівництвом Наталії Глушко дарує дітям із особливими потребами, а також вихованцям Новодністровського будинку дитячої творчості яскравий початок Новорічно-Різдвяної казки. Тож традиційно 18 грудня, у переддень вшанування православними християнами Святого Миколая, малеча разом із батьками та наставниками зібралася в актовій залі ЗНЗ ІІ–ІІІ ст. аби долучитися до українських традицій в атмосфері творчості та доброзичливості.

Наталія Глушко була справжньою господинею вечора. Вона запрошувала до виступів та обдаровувала соковитими яблучками усіх дітей, які довго готувалися до свята і вивчили багато віршів та пісень про Святого Миколая, а також зробили театральну постановку. Це – Саша Госик, дует Наталки та Марини Волошиних, Кароліна та Марта Джус, Маша Байдак, Тетяна Власова, Наталя Колєснікова, Аполінарія Кобилаш, Юрій Муляр, Сергій Сергеєв. Дуже зворушливим був і виступ дітей із особливими потребами – Наталії Руснак, Максима Педоченка та Давида Ткачука, які разом із керівником вокального гуртка БДТ Ольгою Чайкою, педагогами відділення реабілітації Людмилою Кучерявою та Ганною Рутковецькою виконали пісню «Коли замерзла річка».

Не обійшлося на святі і без Капосниці Шапокляк (Дарія Чайка), разом із якою діти і в ігри пограли, і загадки повідгадували. А насамкінець бешкетниця зрозуміла, що краще бути доброю дитиною, тож і вона отримала довгоочікуваний солодкий подарунок від Святого Миколая (Володимир Шпирка). Загалом 60 пакуночків із солодощами – придбаних за рахунок бюджетних коштів – було вручено обдарованим вихованцям БДТ, які проявили себе у заходах та здобули перемоги у конкурсах різних рівнів протягом року, що минає.

Завідувач психолого-медико-педагогічної консультації відділу гуманітарної політики Степан Ткач привітав із прийдешніми святами та висловив вдячність благодійникам – профспіловому комітету філії «Дністровська ГЕС» (голова Георгій Карп), завдяки яким подарунки отримали діти із особливими потребами – відвідувачі Територіального центру.

Вечір завершився зверненням Святого Миколая, який зауважив, що найкращий подарунок для нього – це, коли дитина любить Бога й батьків, свій дім і свою рідну землю – Україну!

Наш кор.