Головна » Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота провів екскурсію Дністровською ГАЕС для учасників форуму

Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота провів екскурсію Дністровською ГАЕС для учасників форуму

24 квітня 2018 в 10:42 Переглядів: 502

19 квітня генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота провів екскурсію Дністровською ГАЕС для учасників форуму «Гідроенергетика і довкілля: сталий розвиток та збалансовані рішення». Екскурсанти проїхалися інспекторської дорогою, оглянули найбільшу в Європі штучну водойму, побували у підземному комплексі, що знаходиться нижче Дністра на 10 метрів, а діаметр водоводів складає 7,5 метрів, оглянули шахту 4-го гідроагрегату, глибина якого складає близько 50 метрів, а також оглянули машинну залу Дністровської ГАЕС.

Керівництво Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї, ПрАТ «Укргідроенерго», «Укргідропроект», Асоціації «СІГРЕ-Україна», Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Чернівецької обласної державної адміністрації, представники екологічних організації України, Молдови, Румунії, Португалії, Швеції на майданчику Дністровської ГАЕС, яка є найбільшим об’єктом гідроенергетики Європи, провели екскурсію для всебічного огляду та професійного вивчення стану добудови об’єкту та його ролі в об’єднаній енергосистемі України.

Учасники форуму «Гідроенергетика та довкілля»

У дискусії щодо ступеня захисту дамби та вірогідності прориву Ігор Сирота відзначив: «Ми обслуговуємо стратегічний об’єкт – Дністровську ГАЕС. За 4,5 годин ми встигнемо пропустити воду через водойму під час паводку. Зараз будуємо вже 4-й рівень захисту дамби. Тому на сьогодні ми здатні захистити населення навколишніх сіл від затоплення».

За матеріалами прес-служби ПрАТ «Укргідроенерго»

Фото Володимира Жука, заступника начальника СОП та ТН