Головна » Дністровська ГАЕС – дітям енергетиків (фоторепортаж)

Дністровська ГАЕС – дітям енергетиків (фоторепортаж)

18 січня 2018 в 15:02 Переглядів: 607

І знову атріум Дністровської ГАЕС перетворився, немов за велінням чарівної палички, на дивовижно-яскраву казкову країну – 12 січня, завдяки сприянню профспілкового комітету філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС», більше 100 дітей працівників залюбки веселилися, танцювали і співали на традиційному дитячому новорічному святі.
Дійство відкрили перший заступник директора Володимир Ванаш і голова профкому Людмила Маниляк, котра щиро привітала дітвору, побажавши малечі незабутніх вражень і чудового настрою. Принцес, сніжинок, ковбоїв, магів, королев, найрізноманітніших мультяшних героїв радо веселила яскрава команда Зими (Олена Трофанюк) та Діда Мороза (Олександр Гуцул): символ року Собака та потішна родина далматинців. Прикметно, що особливих запальних моментів несподівано додали жваві і веселі Мікі Маус та Губка Боб, у котрих, як виявилось, залюбки перевтілились працівники гідроцеху Андрій Тодорощан та Стас Войтов. Завдяки вдалому музичному супроводу Віктора Паламарчука, свято із перших хвилин помітно зачаровувало зимовою тематикою.
За цією зимовою пісенно-танцювальною метелицею охоче спостерігали мами і тата, бабусі й сестрички, радо підтримуючи своїх любих малят та сердечно дякуючи творчим і креативним аніматорам, котрих об’єднала і захопила новою ідеєю невтомна Олена Трофанюк.
 І як завжди, свято завершилося довгоочікуваним фіналом: дівчатка і хлоп’ята отримали солодкі подарунки від Діда Мороза, якому таємничо допомогла профспілка Дністровської ГАЕС.
Інна ГОНЧАР, фахівець зі зв’язків з громадськістю філії