Головна » Дитячий фестиваль-конкурс "Пісенний струм-2017" (фоторепортаж)

Дитячий фестиваль-конкурс "Пісенний струм-2017" (фоторепортаж)

18 грудня 2017 в 11:47 Переглядів: 947

19-ий фестиваль-конкурс «Пісенний струм» вразив, зворушив, розчулив, захопив і вкотре – прозвучав на щирих струнах дитячих сердець і засяяв у чарівному потоці талантів обдарованої дітвори нашого міста та його гостей!

Більше 120 дітей створили багатюще пісенно-танцювальне диво: хто, не зовсім упевнено підкорюючи свою першу сцену, а хто вкотре підтверджуючи завойовані раніше титули і нагороди.

Тож за традиційної уже підтримки головних спонсорів, що 19 літ тому започаткували цей дитячий конкурс з нагоди професійного свята – Дня енергетика, – філій «Дністровська ГЕС» та «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», а також ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС», та за сприяння Новодністровської міської ради – 16 грудня Новодністровський будинок народної творчості та дозвілля «Молодіжний» зібрав численну родину близьких, друзів та вболівальників, котрі традиційно для цього святкового творчого змагання ледь умістились у залу. Незмінна ведуча фестивалю, начальник відділу культури Альона Присакар гостинно привітала усіх глядачів і радо представила поважне журі конкурсу: начальник відділу капітального будівництва Дністровської ГЕС Сергій Білава – голова журі, а також Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев, інженер групи землеустрою Дністровської ГАЕС Крістіна Голєнок, викладач Новодністровської музичної школи, знаний у краї та за його межами педагог і композитор Михайло Рожко, дипломований хореограф Наталія Адлер та бухгалтер ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» Оксана Вознюк.

І коли же був оголошений перший учасник, у залі несподівано почали звучати акорди «Троїстих музик»: з ініціативи працівників великий гурт колег і друзів культури на чолі з міським головою Анатолієм Болдашевим, до якого приєдналися й профспілкові лідери енергетичних підприємств міста, піднявся на святкову сцену, аби привітати з Днем народження незмінну ведучу і невтомного ініціатора культурних заходів Альону Присакар.

Ось таким щирим і приємно хвилюючим був початок цьогорічного «Пісенного струму», конкурсну ходу якого не менш захоплююче і феєрично розпочав імпозантний і харизматичний… Тото Кутуньйо із незабутньою «Лашате мі кантаре» – насправді в його образі на дивовижу яскраво постав учасник молодшої вікової категорії Євген Матвєєв. А далі продовжилось кількагодинне фестивальне дійство, знайомлячи глядачів із зовсім юними соловейками і вже старшими солістами Новодністровська і м. Сокиряни, захоплюючи запальними і ліричними ритмами танцювальних колективів. Бурхливі оплески і нестримні вигуки «Браво!» час від часу піднімали хвилю глядацьких вражень і прихильностей, поступово визначаючи чиїхось фаворитів та симпатиків. Хтось розчулився і не приховував сліз від чарівності й тремтливості дуету сестричок Олександри й Анастасії Чабанів, а згодом – і їхніх сольних виступів та спільного незабутнього танцю. Комусь укотре припали до душі неймовірно яскраві сокирянські танцюристи, а хтось відкрив для себе новодністровських ритмічних красунь із колективу «Сузір’я». Хтось був просто вражений справжнісіньким відкриттям – вибухово-ефектним виступом Олександра Паламарчука. Комусь геть не вдалося приховати сяючого вулкану відчуттів і нестримних емоцій від напрочуд блискучого перевтілення Юліана Беженаря, котрий буквально заворожив іспанською самбою. Багато хто не шкодував оплесків юній Катрусі Барабаш. Дехто не встигав від бурхливої зміни вражень, коли талановитими променями зоряного струму зігрівали єство і Настя Данилюк, і Аня Цимбалюк, і Іра Понєтайкіна, і Віка Маковій… Скільки людей – стільки й уподобань!

Але якою б емоційною і упевненою у своїх оплесках і підтримці не була глядацька аудиторія, останнє слово, як і завжди, – виявилося за журі. Тож володарями призових місць у молодшій віковій категорії стали: серед вокалістів посіли І місце – Анна Пірогова та Владислава Ковбасюк, ІІ – Віталіна Заболотна, ІІІ – Євген Матвєєв; серед дуетів другими визнано сестричок Кароліну й Марту Джус; найкращими у танцях стали сокирянські таланти із «Диско-денсу», ІІ місця розділили Юліан Беженар та колектив «Сузір’я» Новодністровського БДТ, ІІІ – іще один колектив «Сузір’я». Серед вокалістів середньої категорії І місце гідно посів Олександр Паламарчук, ІІ – Анна Цимбалюк, ІІІ розділили Олександра Цибулько, Анастасія Кобзар, Анастасія Данилюк та Олександра Чабан. У старшій віковій категорії найкращими серед вокалістів стали Анастасія Чабан та Ірина Понєтайкіна, ІІ місце – Денис Андрущак, ІІІ – Настя Ісмаїлова; серед дуетів І місце посіли сестрички Олександра та Анастасія Чабан, ІІ – Настя Ісмаїлова та Тетяна Копенко; у танцях І місця розділили дует Олександи та Анастасії Чабан та колектив «Сузір’я», ІІ – колектив «Пролісок» із Сокирян. Ну а Гран-прі фестивалю «Пісенний струм–2017» за рішенням журі завоювала Вікторія Маковій. Усі вони запрошені нашими енергетиками-спонсорами фестивалю на Гала-концерт 24 грудня з нагоди святкування професійного свята – Дня енергетика.

Відвирували шалені емоції та враження, подарувавши комусь неймовірну радість, а комусь – і розчарування, бо так щоразу буває на конкурсах та творчих змаганнях. Однак глядачі попри усе та всупереч усьому мають свою думку і навіть переконання – так було і цьогоріч: хвиля бурхливого непогодження і заперечення рішенню журі прокотилася у залі, а згодом і соцмережами стосовно невизначеного «Призу глядацьких симпатій». Усі в один голос твердили, що на нього заслуговує ніхто інший, як фантастичної енергетики Юліан Беженар. І ось напередодні Дня Святого Миколая на спільному засіданні журі та енергетиків таки було прийнято справедливе рішення про присудження «Призу глядацьких симпатій» фестивалю «Пісенний струм» двом зірочкам, які так схвилювали талантом і харизмою своїх прихильників: Юліану Беженарю та Катрусі Барабаш!

А тим часом «Пісенний струм–2017» уже вписав свою яскраву мелодію у багатющу скарбницю цього фестивалю, що уже полинув назустріч своєму 20-річному ювілею!

Інна Гончар

Фото: "НАША ГАЗЕТА"